XBOX 360 czy XBOX ONE

beti194

Świeżak
Świeżak
Witam, zastanawiam się nad kupnem konsoli. W tym temacie jestem początkująca, gdyż jest to moja pierwsza styczność z konsolami. Czym dokładnie różni się 360 od XO? Czy to dla laika jest duża różnicą? Czy gry z 360 będą chodziły na XO?

Pozdrawiam :)
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz pieniądze kupuj XO, nie masz to kup 360 z obu będziesz zadowolony. No chyba, że zależy Ci głównie na exach jakie wyszły na x360 oraz na tych starszych tytułach no to logiczne, że wybierzesz starsza konsole.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

beti194

Świeżak
Świeżak
Dziękuje za pomoc, właśnie kasa bardziej przemawia za 360 ;)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje za pomoc, właśnie kasa bardziej przemawia za 360 ;)
Up. Chyba miało być będziesz bardziej zadowolona :) Nie kupuj Xboxa One, bo w tej chwili to tylko marnowanie kasy i nie ma nic ciekawego na tą konsolę. Może za parę lat, jak stanieje ale do mnie bardziej przemawia Playstation 4, choć i tu na razie oprócz kapitalnego The Last Of Us Remastered nie ma nic godnego uwagi. Za to na Xboxa 360 tanim kosztem masz przebogatą gamę świetnych tytułów. Wszystko zależy od tego jakiego typu rozrywki szukasz.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Up. Chyba miało być będziesz bardziej zadowolona :) Nie kupuj Xboxa One, bo w tej chwili to tylko marnowanie kasy i nie ma nic ciekawego na tą konsolę. Może za parę lat, jak stanieje ale do mnie bardziej przemawia Playstation 4, choć i tu na razie oprócz kapitalnego The Last Of Us Remastered nie ma nic godnego uwagi. Za to na Xboxa 360 tanim kosztem masz przebogatą gamę świetnych tytułów. Wszystko zależy od tego jakiego typu rozrywki szukasz.
no pytanie tu pada odnośnie x360 lub XO a tu wyjazd z ps4 na którym nie ma nic godnego uwagi poza The Last Of Us Remastered ; godne uwagi:)

polecam x360 za mniejsze pieniążki zagrasz w dużą bazę dobrych gier , na XO sytuacja się klaruje choć i tak względem ps4 jest że tak napiszę bardziej w dechę na start ; konsola w pakiecie z grami fifa 15 i forza 5 od wrzesnia za ok 1600~1700 zł w naszym kraju i w Europie , nie wykluczone że pojawią się też inne zestawy promocyjne

http://microsoft1.strefamarek.allegro.pl/xbox-one-500gb-fifa-15-forza-motorsport-5.html

http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-gry-fifa-15-i-forza-5-i4484111017.html
 

marconik

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie xbox360 i więcej gier

( Wysłane z komórki GT-I9070 Samsung Galaxy S Advanced - Tapatalk 4 )
 

beti194

Świeżak
Świeżak
ps4 odpada na stracie dla mnie, ponieważ nie ma sensora ruchu ;p dziękuje za pomoc raz jeszcze ;) teraz znaleźć ciekawą ofertę konsoli ;p
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Dział Giełda Sprzedam :) Sprzedam
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Beti, pytanie jest o tyle trudne, że niewiele piszesz o swoich preferencjach, ani co do rodzajów gier, ani co do ilości czasu jaki przy nich spędzasz.

Ja specjalnie czekałem na XOne, bo to ta konsola będzie wspierana przez najbliższe kilka lat, 360 jest tworem zamierającym. Jeśli zależy Ci czujniku ruchu, tu również XOne bo jest szybszy, bardziej precyzyjny od tego z 360tki, lada moment zacznie obsługiwać polskie komendy głosowe.
Sama konsola dodatkowo posiada czytnik BR, więc jeśli nie masz takowego w domu, odpada ci kolejny wydatek. Zmienia się też w przypadku XOne polityka względem usługi Gold Live, zmienia się na korzyść.

Zatem same gry to nie wszystko jest kilka innych spraw na które warto zwrócić uwagę i zastanowić się, czy aby napeno oszczędzenie tych kilku stówek patrząc w perspektywkie kilku najbliższych lat, to dobry pomysł.
 

beti194

Świeżak
Świeżak
Co do gier to głównie interesują mnie gry na kinecta, nike+ kinect training czy dance centre, ale na pewno pokusze się o GTA czy inna wyścigówkę. Właśnie też zastanawiałam się nad XO ze względu na to, że ma lepszego kinecta. Jednak na XO dużego wyboru gier nie ma jeszcze. A co do czytnika BR to zupełnie mi nie potrzebny :)
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
BR jeszcze Ci nie jest potrzebny, ale za jakiś czas kto wie. Co do gier, to dopiero zaczną się pojawiać, na razie masz Fighter Wihin, Rivals Sports Kinect, Zumba Fitnes, Just Dance, Na początek całkiem dobrze, a w miarę rozwoju rynku będzie ich przybywać.
 

Do góry Bottom