Xbox 360 dostanie nowy dashboard już 6 grudnia?

keppel123

Banned
a lepiej zeby pier*olony M$ pomyslal nad graniem online za free jak ma ps3 a nie tzreba bulic zal mi wgl tego M$ ;/
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
a lepiej zeby pier*olony M$ pomyslal nad graniem online za free jak ma ps3 a nie tzreba bulic zal mi wgl tego M$ ;/
Niech zgadnę... Masz 13 lat i nie stać Cię wydać 10zł miesięcznie na Gold? Pewnie jeszcze Omegi kupujesz, bo 2zł na każdej grze zostaje w kieszeni...

Śmieszny człowiek.
 

k4zrx

Świeżak
Świeżak
6 grudnia?????? W playboxie numer 6 czytałem, że 25 listopada:))
 

Shinoku

Użytkownik
Użytkownik
Ja już się nie mogę doczekać lt 3.0 pograł bym już na live w bf3,mw3,gow3, fifa 12 ;/.
Czekam z niecierpliwością ;p
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
a lepiej zeby pier*olony M$ pomyslal nad graniem online za free jak ma ps3 a nie tzreba bulic zal mi wgl tego M$ ;/
właśnie M$ myśli i nie da darmowego multi bo i po co skoro mil ludzi płaci, zresztą to co oferuje PSN to kpina nie ma żadnych grup czy przynajmniej czata głosowego podczas gry ze nie wspomne o ich śmieśznej stronce PSN gdzie nie da się dodać znajomego ani wysłać tekstowej wiadomości, do tego te instalacje na kazdym kroku głupie demo lub patche które o zgrozo mogą wazyć 2 gb trzeba instalować
 

keppel123

Banned
Niech zgadnę... Masz 13 lat i nie stać Cię wydać 10zł miesięcznie na Gold? Pewnie jeszcze Omegi kupujesz, bo 2zł na każdej grze zostaje w kieszeni...

Śmieszny człowiek.
nie, mam 15 lat i nie stac mnie a za 10zl nie kupisz golda -.- i nie kupuje plyt z omegi "smieszny czlowieku"
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
to może być kolejna data wyssana z palca przez media tak samo jak 25 listopad, jeżeli M$ oficjalnie nei potwierdzi można sobie to wsadzić do smietnika
To oficjalna data wydania.

Wejdz na FB x360 polska
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
nie, mam 15 lat i nie stac mnie a za 10zl nie kupisz golda -.- i nie kupuje plyt z omegi "smieszny czlowieku"
Dużo się nie pomyliłem z wiekiem... 140zł Gold na 14 miesięcy z allegro. Wychodzi 10zł/miesiąc. Jeśli na takie groszowe sprawy w ciągu roku Cie nie stać to zrób coś z tym. Wielu w Twoim wieku już pracuje albo kombinuje pieniądze. Siedzenie na ***** i biadolenie jaki to Microsoft jest pier*olony (jak to samo określiłeś) Ci nie pomoże. Owy "pier*olony" to jest Twój sposób myślenia, roznoś ulotki na ulicy to będzie stać Cię na Golda. Kradniesz gry z neta za free i jeszcze masz czelność żądać darmowego online. Do salony GSM też pewnie chodzisz oburzony z pretensjami, że powinni Ci dać smartfona + 1000min do wszystkich za darmo!? Kpisz czy o drogę pytasz?!
 

kamiIeqPL

Banned
No to sobie jeszcze koledzy piraci poczekamy na ponowną możliwość podłączenia do LIVE ...

Ciekawe kiedy to LT+ 3.0 się pokaże.
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Wielu w Twoim wieku już pracuje albo kombinuje pieniądze.
no to racz kombinuje kase, bo do 16 wieku nie możesz legalnie pracować

Co to reszty 100% zgoda, pirat płacze że musi płacić za nielegalną grę na live :D

płatny live i piracenie to w pewnym sensie dobry interes dla MS
 

Sairus1988

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś z was zapisał się do Beta testów sam może zobaczyć że aż tak strasznie cudowny ten nowy dash nie jest,
może jest tak dla tego że nasz Live jest dość ubogi i szczególnie to nie ma z czego korzystać.
Jak narazie w becie nie ma dostępu do YouTube ani Skype, może to się po premierze zmieni,
co do wyszukiwarki Bing to niech nikt nie robi sobie nadziei że będzie ona przeszukiwać
cały internet, będzie to jedynie zawartość konsoli i dostępnych serwisów których i tak u nasz nie ma.
 

Uve xxl

Użytkownik
Użytkownik
Własnie na profilu Xbox Polska na facebooku potwierdzili ze 6 grudnia

Możemy już podzielić się z Wami informacją o nowym dashboardzie Xbox. Aktualizacja będzie dostępna od 6 grudnia i jest całkowicie darmowa dla wszystkich posiadaczy kont LIVE. Z nowości, pojawi się między innymi nowy interfejs użytkownika osługujacy nawigację przy użyciu Kinect oraz szereg aplikacji, dostarczających nowe treści rozrywkowe wprost do menu konsoli.
 

keppel123

Banned
Dużo się nie pomyliłem z wiekiem... 140zł Gold na 14 miesięcy z allegro. Wychodzi 10zł/miesiąc. Jeśli na takie groszowe sprawy w ciągu roku Cie nie stać to zrób coś z tym. Wielu w Twoim wieku już pracuje albo kombinuje pieniądze. Siedzenie na ***** i biadolenie jaki to Microsoft jest pier*olony (jak to samo określiłeś) Ci nie pomoże. Owy "pier*olony" to jest Twój sposób myślenia, roznoś ulotki na ulicy to będzie stać Cię na Golda. Kradniesz gry z neta za free i jeszcze masz czelność żądać darmowego online. Do salony GSM też pewnie chodzisz oburzony z pretensjami, że powinni Ci dać smartfona + 1000min do wszystkich za darmo!? Kpisz czy o drogę pytasz?!
tylko ja nie gram na xboxsie po 10h dziennie i nie placze potem ze mam rroda wiec jak mam podpinac do neta konsole jak bana dostane za iXtrema a tak wgl to ja bym cie zjechal ale nie bede bo jakis ban poleci napewno wiec skoncz temat koles bo mi cie szkoda nic o mnie nie wiesz a takie *******y na moj temat piszesz :mad:
 

szmelc

Użytkownik
Użytkownik
a lepiej zeby pier*olony M$ pomyslal nad graniem online za free jak ma ps3 a nie tzreba bulic zal mi wgl tego M$ ;/
a co ty tak placzesz i tak grasz na piratach to co chcesz jezcze multi za free?
 

keppel123

Banned
a tak :D z mysla o tych co graja na orginalach .
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
tylko ja nie gram na xboxsie po 10h dziennie i nie placze potem ze mam rroda wiec jak mam podpinac do neta konsole jak bana dostane za iXtrema a tak wgl to ja bym cie zjechal ale nie bede bo jakis ban poleci napewno wiec skoncz temat koles bo mi cie szkoda nic o mnie nie wiesz a takie *******y na moj temat piszesz :mad:
Kto tu o graniu na xboxie 10h dziennie? Spinasz koleś niepotrzebnie, kolega słusznie zauważył, że ściągasz gry z Internetu i biadolisz że jeszcze trzeba za live'a płacić. Pomyślałeś o kieszonkowym? 10zł czy nawet 20zł miesięcznie dla Twoich rodziców to nie jest jakaś wielka kasa? A jeśli jest, to pytanie się nasuwa, skąd masz xboxa?
 

szafirldz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a co wy tak na kolege siedliscie z jedenj strony ma racjie ms doji kazdego kupisz fife wykozystasz kodzik online i nastepny koles co kupi od ciebie fife musi sobie kodzik wykupic raz zaplacil za gre i kodzik wykozystany .dla mnie to jest k.......o grekupujeszza nie mala kase ijeszcze by z kumplem pograc musisz bolic to takjak tobie koleszko za to ze zatankowales auto ijedziesz do pracy za kazdy przejechany km kazali dodatkowo zaplacic tez bys sie wkurzyl .
 

driver1981

Świeżak
Świeżak
Skąd by go nie miał to nie powód do jechania po małolacie, też uważam że płatny live jest debilizmem mimo tego, że wydaję po 500pln miesięcznie na gry. Kupując grę powinieneś mieć możliwość pełnego z niej korzystania, zresztą za to płacisz. Mało tego przez ich p********one zabezpieczenia nawet kupując oryginały takie jak forza 4 czy bf3 nie można z nich w pełni korzystać bo w pierwszej no jeszcze mogę zrozumieć nie masz dysku to na 4gb nie zainstalujesz drugiej płyty, ale mało tego na bf3 jak nie zainstalujesz drugiej plyty to nie masz pelnego hd, i wszystko ok tylko na pamięci wewnetrznej tez się nie da i to nie z powodu, ze malo miejsca tylko dlatego ze to nie jest dysk, i dopuszczajac takie gry lub odwrotnie wypuszczajac takie konsole microsoft jest popie*dolony. I popieram piratów bo płacenie za gry które można przejść w jeden wieczor po 200 zl jest bez sensu.
 

kolosz

Użytkownik
Użytkownik
keppel123 jestes kolejnym przykladem idioty tego neo pokolenia ktoremu zamiast internetu na komunie trzeba bylo kupic rower lub zegarek,maly kazio co siedzi przez monitorem i mysli ze moze po kim jezdzic a w realu siedzialbys jak myszka i nawet slowa bys nie powiedzial.
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
ahh myślałem że wyjdzie ten dasch jezszcze w listopadzie, ale trudno :)
 

Do góry Bottom