• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox 360 E na gwarancji

sorhed

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Proszę o wycenę:

- Xbox 360 E 500gb jeszcze na gwarancji do czerwca 2019. W stanie idealnym, po zakupie rozpakowany i postawiony pod telewizorem i tak leży nie ruszany.
- Pad bezprzewodowy w stanie idealnym, wszystkie przyciski działają rewelacyjnie żadnych luzów na gałkach.
- Pad przewodowy w stanie bardzo dobrym z plusem kupiłem go jakoś w 2013 do komputera (nie miałem wtedy konsoli) przeszedłem na nim GTA 4 i to tyle jego historii, kabel w bardzo dobrym stanie żaden fotel po nim nie przejechał.
- Gra Fable ANNIVERSARY w idealnym stanie
- Zdrapki na Xbox live i gra Zombie Garden Warfare nie użyte zakładam, że nie straciły ważności.
- Pudełko, instrukcje, headset (nie rozpakowany) wszystko co było przy zakupie jest.

Ogólnie wszystko błyszczy się i świeci jak nowe, jestem dorosłym facetem i bardzo bdam o elektronike nikt oprócz mnie nie używał kobsoli :)

Do góry