Xbox 360 E - podłączenie do TV i nagrywanie

ranoz

Świeżak
Świeżak
Witam,
Niedawno kupiłem xbox 360 E. W pudełku znalozłem kabel AV. I gdy podłączam nim xboxa do telewizora (TV HD), to nie ma obrazu ani dźwięku. TV w ogóle nie reaguje. Wtedy zacząłem szukać po internecie i znalazłem gdzieś, że xboxa 360 E nie można podłączyć do telewizora HD kablem Av, tylko trzeba mieć kabel HDMI. Więc moje pytanie : czy jest to prawda, czy ja coś źle podłączam ?
A kolejny problem, wynikający z poprzedniego jest taki, że chciałem nagrywać z xboxa gameplaye na youtube, lecz nie mam zbyt dużo kasy i planowałem kupić EasyCap. Ale żeby nagrywać easycapem, musi być on połączony kablem AV z xboxem. Więc jeśli Xboxa nie mógłbym podłączyć kablem AV do telewizora, to czy jest jakiś sposob, żeby nagrywać gameplaye przy użyciu EasyCap ?
Pozdrawiam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ten kabel to kabeo sd grwfika bedzie na nim wygladac gorzej niz zle. Kup hdmi, dlaczego on nie dziala wina kabla lub zke podlqczony

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli był kabel w pudełku to znaczy że działa może masz po prostu uszkodzony egzemplarz.

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

Krzychu1987

Banned
Przecież Xbox 360 E nie posiada wyjścia AV ?




Jakim cudem żeś go tam podłączył ?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przecież Xbox 360 E nie posiada wyjścia AV ?




Jakim cudem żeś go tam podłączył ?
Teoretycznie posiada, bo ten kabel właśnie podłączasz niby pod to wejście "jack". Niektórzy pisali, że niby działa.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Wersja E ma wyjście AV! Z jednej strony jest jack a z drugiej chinch.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Wersja E ma wyjście AV! Z jednej strony jest jack a z drugiej chinch.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
tak jak Dexter napisał ma złącze AV w innym kształcie jest to jack 3.5 cala na trzy wyjścia czyli 2 do dźwięku (stereo) i 1 do obrazu , sam podłączałem do tego zwykły jack audio z chinczami żeby osobno mieć dźwięk na amplitunerze i obraz osobno na HDMI działa pasuje jak ktoś ciekawy - zwyczajnie obcinanie kosztów produkcji
swoją drogą najładniejszy wygląd/design konsoli z wszystkich aktualnie dostępnych
 

ranoz

Świeżak
Świeżak
Ok... A czy mógłby wypowiedzieć się ktoś kto ma xbox 360 E i próbował go podłączać kablem AV (na stronie xbox.com pisze, że jest to kabel AV)?
Początkowa konfiguracja konsoli Xbox 360 E | Konfiguracja konsoli Xbox | Konfigurowanie konsoli Xbox - Xbox.com

Zobaczcie w tym linku "Podłączanie konsoli do telewizora" pierwszą kropkę w uwagach.
"Ten kabel audio/wideo Composite AV nie obsługuje wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości (HD)."

Chciałbym aby ktoś to potwierdził, ponieważ nie wiem czy mój kabel jest zepsuty, czy telewizor, czy co ....
Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ok... A czy mógłby wypowiedzieć się ktoś kto ma xbox 360 E i próbował go podłączać kablem AV (na stronie xbox.com pisze, że jest to kabel AV)?
Początkowa konfiguracja konsoli Xbox 360 E | Konfiguracja konsoli Xbox | Konfigurowanie konsoli Xbox - Xbox.com

Zobaczcie w tym linku "Podłączanie konsoli do telewizora" pierwszą kropkę w uwagach.
"Ten kabel audio/wideo Composite AV nie obsługuje wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości (HD)."

Chciałbym aby ktoś to potwierdził, ponieważ nie wiem czy mój kabel jest zepsuty, czy telewizor, czy co ....
Pozdrawiam
Oczywiscie ze dziala. Tylko na jaki3go grzyba uzywac kabel z epoki kamienia lupanego

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

michalb77

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam, działa, ale jakość mizerna w porównaniu do HDMI (musiałem sprawdzić, bo nie miałem sygnału po HDMI).
 

ranoz

Świeżak
Świeżak
Ok. Dzięki za odpowiedzi. Idę spróbować jeszcze raz...

Oczywiscie ze dziala. Tylko na jaki3go grzyba uzywac kabel z epoki kamienia lupanego
Nie zamierzam grać z tym kablem, chodzi mi tylko o nagrywanie. Nie stać mnie na jakąś drogą nagrywarkę, dlatego kupuję na początek EasyCap. Dla siebie mam kabel HDMI.

No to jeszcze raz dzięki za odpowiedzi...
 

jaruso13

Świeżak
Świeżak
Cześć. Prawdopodobnie mimo, iż świeżak jestem to wiem w czym problem...
Skoro używasz konsoli również na kablu hdmi to masz ustawioną wysoką rozdzielczość w konsoli.
W takim wypadku po podpięciu konsoli do TV przez kabel AV nie będzie sygnału, bo te złącze nie obsługuje wysokiej rozdzielczości.
Zanim przepniesz konsole z hdmi na AV to zmniejsz rozdzielczość - powinno zadziałać. Ja już to przerabiałem u siebie.
Z jakością wideo jest tak jak pisano powyżej - znaczne pogorszenie, zwłaszcza czcionki stają się mało czytelne.
 

Krzychu1987

Banned
Można tak zrobić, ale też można zresetować ustawiania wyświetlacza odpowiednia kombinacją przycisków na padzie.
 

zoltan1980

Użytkownik
Użytkownik
Y + RT z tego co pamiętam...
 

Do góry Bottom