Xbox 360 Elite RGH 250GB + nowy pad + akcesoria

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Countach

Banned
Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów. Nadszedł czas sprzedaży mojej poczciwej konsoli. Ograłem z grubsza wszystkie niedostępne oraz ciekawe tytuły. Gdyby kogoś interesował zakup zadbanej konsoli z RGH i nowym padem, serdecznie zapraszam na aukcję. Można pytać o wszystko, zarówno na PW jak i poprzez Allegro.

Link do allegro poniżej, aukcja od zeta BCM. Niech się dzieje wola nieba.

BAN REGULAMIN

Opis z Allegro (zdjęcia na aukcji):
+ Zgłoszone do allegro // -=SETH=-
Od nowości w jednych rękach, zachowana w bardzo dobrym stanie wizualnym. Stan techniczny niezmienny odkąd konsola opuściła fabrykę. Model płyty głównej to Jasper, który charakteryzuje się bezawaryjnością. Konsola nigdy nie była serwisowana ani rozbierana, nie licząc instalacji RGH. Chip wykonany w profesjonalnym serwisie, bootuje bardzo szybko oraz nie sprawia żadnych problemów. Konsola nigdy nie widziała Xbox Live i nie jest zbanowana. Nowemu właścicielowi oferuję pomoc w obsłudze.

Jedyny mankament, który nie wpływa na wygląd konsoli oraz jej użytkowanie, to zgubiona sprężynka od zaślepki na kartę pamięci. Przez to zaślepka nie zamyka się poprawnie. Sam port na specjalną kartę pamięci jest bezużyteczny, więc wystarczy zamknąć go palcem i o nim zapomnieć.

Nowy właściciel nie będzie musiał się martwić o konfigurację. Na dysku znajduje się wszystko co niezbędne, wystarczy podłączyć i grać. Dashlaunch, dashboard oraz Aurora w polskiej wersji językowej zaktualizowane są do najnowszych wersji. Aurora to alternatywne menu główne, które w odróżnieniu od FSD3 jest wciąż wspierane i umożliwia pobieranie aktualizacji oraz okładek do gier z poziomu konsoli. Oczywiście na życzenie mogę zainstalować FSD3, jednak nie polecam. Na dysku znajduje się również kilkanaście gier, w celu przetestowania konsoli. Należy je usunąć w ciągu 48h.


W zestawie:

- konsola Xbox 360 Elite

- NOWY oryginalny bezprzewodowy pad (używany tylko raz, w celu sprawdzenia)

- oryginalny zasilacz

- dysk o pojemności 250GB

- kabel HDMI z oplotem

- kabel zasilający do pada, na wypadek rozładowania baterii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom