xbox 360 elite

eddie2121

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
powiedzcie mi .planuje w zasadzie rozmyslam czy nie kupic sobie xbox 360 elite .oplaca sie czy wybrac wersje arcade?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 elite

jeżeli cie stac na dodatkowy zupełnie nie potrzebny dysk 120gb to bierz elite. Moim zdaniem lepiej wziac arcade, sprzedac headset, memorke i tam cos jeszce i za 160zł masz dysk 20gb
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 elite

nom peku ma racje ale jeśli masz trochę kasy i ciągnie cię do czarnego to my cię nie wstrzymujemy ale jak ci jedno wszystko to możesz np kupić premium i za 320 zł dokupić dysk 120 ale po podsumowaniu wyszło mi to że taka opcja mija sie z celem :/ za 1399 już widziałem elite :p przerobione (niektóre koszt przeróbki znajdziesz na allegro.pl)

ale peku czemu nie :) na upartego to może sobie kupić premium i zostać tam :D oczywiście ze to już nie 899 tylko 1100 ale cóż dla mnie to by było pół roku dla drugiego 2 miechy a dla trzeciego 1 miech

po prostu Arcade to wzbogacony core (90mn w Arcade 65mn) o rzeczy takie jak : mem card , Arcade games i zamiast pada przewodowego bez przewodowy i to chyba wszystko ?

Jezus jeśli coś pokręciłem to sory ale szybko pisze :p
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 elite

elite jezeli brac to dla wygladu , poszukaj dobrze na allegro Ja znalazlem super aukcje z xbox360premium falcon za 1049pln z wysylka kurierem gratis i przerobka gratis. I juz mam caly komplet nie martwiac sie ze bede musial cos dokupic /sprzedac , pojawi sie ROD to zostawie dysk kupie arcade a rezzte badziewi osobno sprzedam. hehe tobie tez poelcam taka metode ;)
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 elite

nie ze chce robić OT ale dobra zaku . wiesz ze elite to ładnie na zdjęciu wygląda bo czego widziałem i sie jakoś zraziłem bo wiesz oglądasz "foty" a tu na realu i zawód :/ on taki trochę wyblakły jest
 
P

przeo_91

Guest
Odp: xbox 360 elite

Kup Premium :) najlepszy wybór! 8)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: xbox 360 elite

sebolek napisał:
nie ze chce robić OT ale dobra zaku . wiesz ze elite to ładnie na zdjęciu wygląda bo czego widziałem i sie jakoś zraziłem bo wiesz oglądasz "foty" a tu na realu i zawód :/ on taki trochę wyblakły jest
wiem tez to zauwazylem , ale pad jest chociaz full czarny ;) jak ktos lubi czern i mu pasuje do pokoju to i taka zaakceptuje , Ja polecam premium jak przeo_91 to jest optymalny wybor do swojego pierwszego Xpudla
 

Do góry Bottom