Xbox 360 Elte zamiana na slim'a

mckaczka

Banned
Witam wszystkich
Posiadam Xbox 360 Elite Falcon 60gb(dysk mam od premium) 2008.07.14 Posiadam do niego wszystko pudełko +pad.
Jest przerobiony chyba 1.6(ostatnia przeróbka we wrześniu 2009).Czyli czekała by mnie przeróbka na LT+ która kosztuje w Katowicach 100-130zł
Wpadł mi do głowy pomysł sprzedać mojego xboxa i kupić używanego slima i go przerobić.
Mam tez kinecta czyli gdybym mi\ał slima to moge sprzedać zasialcz za 100zł.
Prosze powiedzcie jak jest z przeróbką Slimów(jakie przerabiają a jakie nie).Ile dostane na allegro za mojego.
Najchętniej to chciałbym na takiej wymianie stracić 200-250max
Czy opłaca mi się taki ruch?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nie opłacalne bo zyskujesz tylko wifi w konsoli które może okazać się zbędne dla ciebie.
W sumie dochodzi to tego jeszcze że nowa konsola będzie miała gwarancje. Jak narazie slimów nie da się przerobić
Co do przeróbki obecnego x`a to na allegro masz oferty gdzie wysyłasz napęd/konsole i za 50zł + koszt wysyłki masz lt+
 

mckaczka

Banned
Czyli żeden slim nie jest przerabialny?
I jeszcze jedno mój xbox jest zbanowany;/(Dysk ok)Czy są może juz jakies metody na gre online?
Dawno nie wchodziłem na forum więc nie jestem w temacie a jakiś rok temu w serwisie mi mówili że jeż testują odblokowanie live.więc pytam bo może akurat
 

adi61

Użytkownik
Użytkownik
Nie żaden ... a ja mam do Ciebie proste pytanie czym sie różni slim 4gb od drugiego slima 4gb ??
 

matek91

Użytkownik
Użytkownik
jak kupisz slima 4gb to na pewno nie bedziesz musial doplacac tak duzo jak do slima 250gb
 

mckaczka

Banned
Ale jeżeli nie są przerbialne.To nie ma co:D
 

matek91

Użytkownik
Użytkownik
Ale jeżeli nie są przerbialne.To nie ma co:D
Przerabialna będą ale dopiero za jakiś czas
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Jak koledzy pisali. Nie warto takiego manewru wykonać. Zostań na facie.
Co do LT+ to na GG sie odezwij do mnie :)
 

Qurvica

Użytkownik
Użytkownik
Co do przeróbki slimów to trza by było popatrzeć na necie:
Xbox Slim - flash - przeróbka - naprawa - WROCŁAW (1379048054) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Nie wiem czy Ci się w ogóle to opłaca. Za Falcona, nawet elite dużo nie dostaniesz, na pewno będziesz musiał do tego interesu dopłacić i wątpię by to było tylko 200-250 zł.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak masz zamiar przerabiać xboxa 360 S to jest to nie opłacalne pozostań przy elite :)
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
niekoniecznie, bo w drugiej połowie lutego ma się pojawić urządzenie umożliwiające przerobienia slima, a koszt ma być w granicach 100zł
 

LeśnyMatrix

Użytkownik
Użytkownik
No ok bedziesz mial urzadzenie, i co do tego xboxa wgrasz?
Bedzie bios bedzie przerobka...
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
uwierz że jeśli pojawi się urządzonko bios będzie równie szybko... poczekajmy parę dni i zobaczymy
 

Do góry Bottom