Xbox 360 fat, nie wykrywa żadnego pada

FocusST

Świeżak
Świeżak
Witam mam xboxa 360 wersja płyty głównej falcon. Konsola nie widzi w ogóle padów, po próbie synchronizacji nie wiąże z żadnym padem, próbowałem z 3, na innej konsoli pady są bez problemu wykrywane. Próbowałem również sparować pady za pomocą kabelka usb (play charge kit) również nie pomogło. Czy wymiana modułu rf załatwi sprawę czy jest to grubsza awaria?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pierwsze co trzeba podlozyc moduł RF

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

FocusST

Świeżak
Świeżak
Właśnie będę to robił wieczorem bo nie miałem go na stanie a święta były. Pewien pan mi mówił że po usb moduł nie jest potrzebny ale nie chce mi się coś wierzyć.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
play charge kit
Witam mam xboxa 360 wersja płyty głównej falcon. Konsola nie widzi w ogóle padów, po próbie synchronizacji nie wiąże z żadnym padem, próbowałem z 3, na innej konsoli pady są bez problemu wykrywane. Próbowałem również sparować pady za pomocą kabelka usb (play charge kit) również nie pomogło. Czy wymiana modułu rf załatwi sprawę czy jest to grubsza awaria?
Play charge kit nie ma nic do połączenia, służy jedynie do ładowania. Po podłączeniu tego kabla, Pad nadal łączy sie bezprzewodowo ;)
 

FocusST

Świeżak
Świeżak
Dobra tak jak myślałem, po podmianie modułu rf ze sprawnej konsoli wszystko działa także dziękuję za pomoc.
 

Do góry Bottom