xbox 360 i router

skymen13

Świeżak
Świeżak
Cześć
z racji tego, że dopiero zarejstrowałem pisze to w tym dziale a nie w sprzęcie, ale to tak na marginesie
Mianowicie mam takie pytanie wszyscy wiemy że wifi do starszego xboxa jest strasznie drogie (ok. 219zł paranoja ;/ ) dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem postawic modem i router obok xboxa i podłaczyć go przez kabel a komputer przez wifi ( komputer mam w całkiem innym pokoju więc podłaczenie kablem kompa i xboxa nie wchodzi w grę) i tu moje pytanie, czy da się ?
i jak go skonfigurować czy ktoś coś takiego robił ?
Ewentualnie czy istnieje jakiś zamiennik wifi dla xboxa
pozdrawiam
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mozesz dokupic drugi router, ktory podlaczysz do konsoli. Ten nowy router musi dzialac w trybie klienta zeby brac internet z pierwszego routera. Napewno jest to tansze rozwiazanie.
 

Chomuska

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie w sumie pasuje do nazwy tematu... Czy z internetem w nowym xboxie mogę połączyć się poprzez domowy, bezprzewodowy internet?
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
Cześć
z racji tego, że dopiero zarejstrowałem pisze to w tym dziale a nie w sprzęcie, ale to tak na marginesie
Mianowicie mam takie pytanie wszyscy wiemy że wifi do starszego xboxa jest strasznie drogie (ok. 219zł paranoja ;/ ) dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem postawic modem i router obok xboxa i podłaczyć go przez kabel a komputer przez wifi ( komputer mam w całkiem innym pokoju więc podłaczenie kablem kompa i xboxa nie wchodzi w grę) i tu moje pytanie, czy da się ?
i jak go skonfigurować czy ktoś coś takiego robił ?
Ewentualnie czy istnieje jakiś zamiennik wifi dla xboxa
pozdrawiam
wydaje mi sie ze mozesz albo - podlaczyc x-a do routera kablem ethernet, a do PC wyslac wifi
albo wysylac wifi - z pc nie ma problemu, a przy Xbox'ie postawic drugi router jako access point i z niego kablem do konsoli

sa jakies zamienniki dla przystawek wireless od MS, ale z tego co sie orientuje nie sa duzoo tansze - sprawdz allegro :)

pozdrawiam
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie w sumie pasuje do nazwy tematu... Czy z internetem w nowym xboxie mogę połączyć się poprzez domowy, bezprzewodowy internet?
jezeli masz w domu wifi i nowa konsole (slim, ktora juz ma wbudowany odbiornik wifi) to bez problemu mozesz polaczyc konsole do netu - wystarczy wpisac haslo wep w ustawieniach sieci
 

Do góry Bottom