XBOX 360 ixtreme -> ixtreme LT+1.1 Problem

Gadzet007

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam taki problemik, a mianowicie Lite-On poraz pierwszy był zrobiony na flash ixtreme 1.5 i wtedy był zdjęty key ktory dostałem na pena do ręki i email następnie jak ukazał sie nowszy flash ixtreme 1.6 ponownie został zmieniony ale u innej osoby i ona juz mi nic nie dała zadnego keya.
Teraz chciał bym sam sobie uaktualnic flash na najnowszy i tu mam mały problem ponieważ JungleFlasher_v0.1.78_Beta gdy daje Open Source Firmware wyskakują mi jakies błędy ze nieprawidłowy ixtreme 1.5 czy coś takiego. Wczytywałem sie w poradniki ale zabardzo nie wiem jak sobie z tym poradzić do końca.
Prosze o pomoc jak mam postąpić aby samemu zrobić aktualizacje wykożystując ten key ktory dostałem za pierwszym razem, czy jest to niemozliwe i mosze na nowo zdejmowac key ?

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
klikasz w jungle dummy from ixtreme...............

Gadzet007

Świeżak
Świeżak
Witam. Duze podziękowania dla opeael2, ktory mnie posterował co i jak mam wykonać.
Po nocy zabawy chyba wszystko skończyło sie pomyślnie, ale takie pytanko jak mogę teraz sprawdzić ze Flash został poprawnie wgrany ?
Gdyż zadna gierka nie chce sie uruchomic ani przez Active ISO ani normalnie czy starsza czy nowsza

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
wyglada jakbys nie zespoofowal swojego klucza do nowego firmware przed jego wgraniem.
pewnie oryginalne gry tez ci nie dzialaja to bedzie dowodem na moje powyzsze stwierdzenie.

klucz jest staly i nie zmienia sie (dlatego wlasnie trzeba go wyciagnac z napedy przed flashem). Raz wyciagniety klucz mozna uzywac wielokrotnie, tak wiec jak masz klucz na tym penie lub emailu to mozesz go uzyc.

tak wiec zrob wszystko jeszcze raz i pamietaj by zespoofowac klucz do lt+ przed jego wgraniem.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
też myslę że nie klknąleś spoof source to target czy jakoś tak hehe.........

Do góry Bottom