Xbox 360 jasper LT 3.0 gwarancja okazja!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RuNNerka

Banned
Użytkownik

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Polecą warny za spam !
Ceny ustala sprzedawca - jeśli się nie podoba to nie kupować.
W temacie tylko konkrety dotyczące kupna !!
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Up

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Czy ta konsola posiada ukryte wady nie wspomniane na aukcji? posiadasz negatywne opinie np tu

Informacje o Użytkowniku RuNNerka

na xbox forum też się coś znajdzie.

na gg jesteś strasznie wulgarny gdy ktoś ci coś wytknie.

możesz dać fotki etykiet?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Czy ta konsola posiada ukryte wady nie wspomniane na aukcji? posiadasz negatywne opinie np tu

Informacje o Użytkowniku RuNNerka

na xbox forum też się coś znajdzie.

na gg jesteś strasznie wulgarny gdy ktoś ci coś wytknie.

możesz dać fotki etykiet?
Wszystko dziala, przyjedz sprawdzisz. A to ze sugerujesz mi ze cena za duza to rypka mnie to. Powtarzam ci drugi raz zajmij sie typie soba, szkoda mi tego czasu ktory musze zmarnowac na ciebie czytajac ten post.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
to go nie czytaj :D

proszę napisać czemu taka wysoka cena?

http://xboxforum.pl/sprzedam-46/oszusci-z-forum-41424/index44.html

jakoś te posty mi nie przechodzą na myśl tak samo jak wulgarne zachowanie na gg.
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie zasada pisania postów tylko z ofertami kupna to jakieś nieporozumienie bo np jak ktoś ma taką opinie jak RuNNerka a tumispada to napiszę to sądzę że może kogoś uchronić przed wpakowaniem w maliny uczciwego człowieka a oszustowi dać zarobić i wiem że na 99% dostane warna zdaje sobie z tego sprawę.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Jak dla mnie zasada pisania postów tylko z ofertami kupna to jakieś nieporozumienie bo np jak ktoś ma taką opinie jak RuNNerka a tumispada to napiszę to sądzę że może kogoś uchronić przed wpakowaniem w maliny uczciwego człowieka a oszustowi dać zarobić i wiem że na 99% dostane warna zdaje sobie z tego sprawę.
Mistrzuniu, ten dział służy do sprzedawania/kupowania.
Jesli nie chcesz kupić tej konsoli to po prostu zmień sprzedawcę i tyle - ale nie róbcie bałaganu na forum.
Co do oszustów - jest od tego specjalny temat i tam proszę rozwiązywać takie problemy ewentualnie na priv/GG.
A co do złośliwości użytkownika RuNNerka- na to nie ma rady. Z tym zrobić nic nie mogę.
Najwyżej nie kupujcie i po problemie.
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Nie no to są jakieś jaja po prostu. Jak wam cena nie pasuje to nie komentujcie i nie wypowiadajcie sie. Czemu za tamto nie dostałem bana? Bo nie było dowodów. Gwarancje daje ja od siebie, miesiąc od daty dostarczenia konsoli. Prosze moderatora o usunięcie spamu.
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Nie no to są jakieś jaja po prostu. Jak wam cena nie pasuje to nie komentujcie i nie wypowiadajcie sie. Czemu za tamto nie dostałem bana? Bo nie było dowodów. Gwarancje daje ja od siebie, miesiąc od daty dostarczenia konsoli. Prosze moderatora o usunięcie spamu.
Prawda w oczy kole?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Prawda w oczy kole?
Co ma w oczy koleć? rzucacie mi na forum pomówieniami BEZ ŻADNYCH konkretnych dowodów. Za takie coś o ile się nie myle jest ban.
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Co ma w oczy koleć? rzucacie mi na forum pomówieniami BEZ ŻADNYCH konkretnych dowodów. Za takie coś o ile się nie myle jest ban.
Ja napisałem co sądzę o zakazie który tu zonk przedstawił i zapytałem cie czy prawda w oczy kole ŻADNEGO POMÓWIENIA tu nie widziałem a Pan wcześniej tylko przypomniał co jest o tobie w temacie o oszustach
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Co ma w oczy koleć? rzucacie mi na forum pomówieniami BEZ ŻADNYCH konkretnych dowodów. Za takie coś o ile się nie myle jest ban.
Nie pierwszy raz zresztą Twoja reputacja jest mocno zszargana a zamiast dodać zdjęcia o które zostałeś poproszony wolisz dalej kręcić aferę.
A z tym banem to bym nie przesadzał - nie tak dawno sam uniknąłeś cudem bana za oszustwa.
Wystarczy poczytać o Tobie w tym temacie http://xboxforum.pl/sprzedam-46/oszusci-z-forum-41424/index11.html
Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, wyrobiłeś sobie złą renomę to teraz nie dziw się że ludzie nie chcą Ci ufać.
 

Speedlatin

Świeżak
Świeżak
Wydaje mi sie ze sa to zbedne dyskusje. Moderatorze! Zamiast dyskutowac i robic ten ot usun caly spam i przyklej link do tych postow z dzialu oszustow w ktory jest wzmianka na temat transakcji ruNNerka. Kazdy zobaczy i przestana sie sypac zbedne komentarze tyle ode mnie:) a koledze "już" dorosłemu zycze troche pokory! Piss

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Wydaje mi sie ze sa to zbedne dyskusje. Moderatorze! Zamiast dyskutowac i robic ten ot usun caly spam i przyklej link do tych postow z dzialu oszustow w ktory jest wzmianka na temat transakcji ruNNerka. Kazdy zobaczy i przestana sie sypac zbedne komentarze tyle ode mnie:) a koledze "już" dorosłemu zycze troche pokory! Piss

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Ty sobie chyba jaja robisz. Pytam sie gdzie sa dowody? Nikogo nie oszukalem, komuś sie wybitnie nudzi a forumowe trolle takie jak ty podlapaly temat i wio z koksem. Dajcie sobie nawet na glowna tylko prosze dowody jakies, bez oszczerstw.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
 

Speedlatin

Świeżak
Świeżak
Z palca sobie nikt nie wyssal. Poza tym Twoja kultura tez o czyms wnosi. Zreszta nie moja sprawa ale aby ci ta konsola stala na wieki w domu:D o ile w ogole ja masz;p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Z palca sobie nikt nie wyssal. Poza tym Twoja kultura tez o czyms wnosi. Zreszta nie moja sprawa ale aby ci ta konsola stala na wieki w domu:D o ile w ogole ja masz;p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Ta jasne czarna mambe sprzedaje. Smieszny jestes koles.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Ta jasne czarna mambe sprzedaje. Smieszny jestes koles.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
Dla mnie normalne jest to że jak ktoś chce jaspera to prosi o foto etykiety albo gniazda zasilania z tyłu konsoli tak jak na początku tematu i to według mnie dla kogoś kto nie ma nic do ukrycia to jeszcze lepiej że może udowodnić co sprzedaje a Ty wyskakujesz właśnie z odpowiedziami na forum "Nie chcesz nie kupuj" a na gg potrafisz napisać "Nie chcesz kupić to spier tracę czas" skoro jesteś uczciwym i poczciwym człowiekiem to czemu masz problemy żeby głupie foto telefonem strzelić zrobił byś to trzy albo cztery razy krócej niż czytanie i odpisywanie na ten "SPAM"
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie normalne jest to że jak ktoś chce jaspera to prosi o foto etykiety albo gniazda zasilania z tyłu konsoli tak jak na początku tematu i to według mnie dla kogoś kto nie ma nic do ukrycia to jeszcze lepiej że może udowodnić co sprzedaje a Ty wyskakujesz właśnie z odpowiedziami na forum "Nie chcesz nie kupuj" a na gg potrafisz napisać "Nie chcesz kupić to spier tracę czas" skoro jesteś uczciwym i poczciwym człowiekiem to czemu masz problemy żeby głupie foto telefonem strzelić zrobił byś to trzy albo cztery razy krócej niż czytanie i odpisywanie na ten "SPAM"
A propos jego niekulturalnego zachowania na gg do mnie też wulgarne teksty wystrzelił także to świadczy o tym kim jest:)
a na gg przyznał mi się że konsolę załatwił taniej,więc wydaje mi się że konsola była naprawiana czyżby kolejny przekręt na wady ukryte?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom