Xbox 360 Kable VGA

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
Witam jaki zakupić kabel aby podłączyć Xboxa 360 Pod monitor ?? Są rożne ale ponoć te z allegro za 10zxł są najgorsze czy to prawda ?? jaka jest różnica miedzy nimi ??

Myślałem też o kablu VGA Speedlink co o nim sadzicie

Kabel VGA Speedlink

Oraz mam pytanie Czy Microsoft może mnie sfragować ?? istnieje coś takiego ?? Bo pobrałem sobie update systemu Online czy zrobiłem błąd robiąc teraz update Systemu ?? czy lepiej byłoby to zrobić w trybie Offline ????
 

Aviox

Użytkownik
Użytkownik
Mogli Cie oflagowac, jezeli podlczyles przerobiona konsole do neta.
Zawsze istnieje takie ryzyko. Jaką masz przeróbke ?
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
kabel jest calkiem ok. :D
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie oto chodzi że ja mam jeszcze nie przerobioną konsole podłączyłem konsole do internetu bez przeróbki na Full legalu
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Oflagowac Cie nie moga, bo masz oryginalny firmware w napedzie, oflagowanie dotyczy tylko przerobionych konsol.

Zamiast tego speedlinka wolalbym oryginal od M$ z allegro.
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
A ile taki kosztuje wiesz ?? mógłbyś dać linka chyba takich nie ma na allegro z tego co widziałem

Linka z allegro oczywiście jakbyś mógł ;)
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj masz oryginalne kable MS:

Xbox360 Kabel VGA Microsoft ! Nowe !! VEGA !! (1084543293) - Aukcje internetowe Allegro


A tego za 10zł co pisze KX1 to nie bierz. Sam kupiłem 2 kable i jeden jest w miarę ale ostrości mu brakuje, a na drugim obraz jest rozmyty.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
UP: i 2xUP: dziękuje ale skąd pewność że to właśnie od Microsoftu kabel ?? jest gdzieś na kablu to napisane muszą się jakoś różnic przecież
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz 1005% PEWNOŚCI że to od Microsoftu.
Kabel VGA Microsoft - oryginalny
Tylko ta cena :p.
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
UP: no tak ale jeżeli np: w taki samym opakowaniu da mi VGA shop to będzie bardzo bardzo do przodu

oo patrz co znalazłem
http://www.allegro.pl/item1082344695_kabel_gold_vga_hd_av_gold_do_xbox_360.html#gallery

tu tez ma 100% pewności ;)
 

jerro

Użytkownik
Użytkownik
UP: no tak ale jeżeli np: w taki samym opakowaniu da mi VGA shop to będzie bardzo bardzo do przodu

oo patrz co znalazłem
KABEL GOLD VGA HD AV GOLD DO XBOX 360 (1082344695) - Aukcje internetowe Allegro

tu tez ma 100% pewności ;)
tak ,masz 100% pewności ,że jawna podróbka:),porównaj , widzisz różnicę ? na oryginale na dole pisze created by xbox microsoft , a na podróbce zamiast microsoft ..cable , na orginale xbox 360 , tu "for xbox 360"
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
aaaa to taki wałek z tymi kablami no ale ja wiesz każdy się żali na te kable że nieraz jest do bani obraz itp: inni chwalą BIB BENA taki zestaw ale tak ich słuchałem i doszyłem do wniosku przecież oni maja Monitory LCD a ja mam CRT kupując BIg Bena nie osiągnę takiego efektu na CRT jak oni na LCD (jakość obrazu ) dlatego chyba lepiej zainwestować w kabel za 30 zł do CRT a jak się zakupi LCD monitor to dopiero wtedy myśleć o lepszym kablu ?? co o tym myślicie
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
UP: i 2xUP: dziękuje ale skąd pewność że to właśnie od Microsoftu kabel ?? jest gdzieś na kablu to napisane muszą się jakoś różnic przecież

Kabel od MS jest dłuższy niż podróbka to raz i grubszy. Moim zdaniem wykonanie jest lepszy niż od tych dziadów za 10zł. Na oryginalnym kablu od MS jest znaczek MS i pisze Microsoft. Sam 2 dni temu zakupiłem kabel MS za 30zł mi się udało wyrwać na allegro. Ostrość obrazu się poprawiła i to sporo w porównaniu do takiego kabla za 10zł.


Na monitorze CRT będziesz miał lepsze kolory niż na LCD nawet. Ale lepiej w kabel zainwestować do monitora bo po prostu jest lepsza szczegółowość. Detale lepiej są widoczne i w końcu można przeczytać napisy.
 

Nevered

Banned
Ja kupiłem kabel za 20 zł : Xbox360 Kabel VGA + Stereo + 5.1 !! PROMOCJA !! (1086746086) - Aukcje internetowe Allegro

do mojego 19' LCD... zazwyczaj gram na full hd 42' TV przez kabel hdmi, ale nocki wlasnie u siebie w pokoju na tym kablu... roznica w jakosci grafiki jest minimalna (ale to pewnie przez mniejsza rozdzielczosc) : )
 

Do góry Bottom