Xbox 360, kompletny, przerobiony

Lorync

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam kompletną konsolę, z HDD, najlepiej dwoma padami, przerobioną na LT 3 lub LT 2 (nawet lepiej). Jeśli Fat to Jasper. Oczywiście 100% sprawną. No i mały szczegół- z rejonu Skierniewice-Łódź, żebym mógł osobiście dokonać transakcji, no i sprawdzić przy okazji. Wiadomo- im taniej tym lepiej ale zdaję sobie też sprawę, że dobry sprzęt też ma swoją cenę. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę zgłaszać swoje propozycje.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli interesowałby Cię NOWY, NIEUŻYWANY to mam SLIM 250GB "E" (wer. E czyli ta najnowsza wersja z designem Xbox One) + LTU2 za 950zł
Zaznaczam że komplet jest zupełnie NOWY i ma założone LTU2 (którego koszt to 250zł).
No i możesz konsole odebrać w ŁODZI.
 

Lorync

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Maxoff , no może i dobra propozycja ale osoba dla której szukam konsoli ma mniej kasy
 

pikey4

Użytkownik
Użytkownik
no to ja mogę sprzedać xbox 360 jaspera lt2.0 i w drugim napędzie 3.0
dwa dyski 20gb, pad bezprzewodowy, zasilacz i kable do podłączenia pod TV (HDMI i AV)
cena to 490 zł
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
@Maxoff , no może i dobra propozycja ale osoba dla której szukam konsoli ma mniej kasy
Cena wiem że dobra zważywszy na koszt samego LTU2 (250zł) aczkolwiek ja tylko proponuję i nie nalegam :joyous:
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
jasper 2009 09 250gb pad okablowanie lt 3.0 550zł + wysyłka pobraniowa z opcjią sprawdzania zawartosci koszt ok 35zł
 

Lorync

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Temat do zamknięcia. Kupiony zestaw od @jakris77 z postu powyżej. Bardzo dobry kontakt, transakcja załatwiona błyskawicznie :) Jestem bardzo zadowolony
 

Do góry Bottom