xbox 360 + logitech x530 + PC

hektorek

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie, w jaki sposób i za pomocą czego podłączyć pod x'a te głośniki? najmilej byłoby gdybym mógł od razu podłączyć to do komputera tak abym mógł przełączać źródło dzwięki pc/xbox
Da sie??

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Da sie do PC ale mija sie to z celem bo tak czy siak musisz zastosowac wtyczke AV z chinchami audio i do tego przejsciowke chinch --> jack i podlaczasz glosniki, komputer do tego nie potrzebny

hektorek

Użytkownik
Użytkownik
tylko że ja chciałbym mieć 2 niezależne źródła dzwięku i tylko przełączać sobie kiedy chce, amplituner zakupić czy inne urządzenie? bo w hi-fi jestem zielony niczym ta czcionka

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
jest prosty sposob, stosujesz adapter mini jack>2x mini jack..z tym ze ta jedna przejsciowke musisz miec i wtedy podlaczasz i kompa i konsole i zaleznie z czego korzystasz to w glosnikach bedzie leciec..ja tak mam i jest git

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No to robisz tak jak napisalem z tym ze podlaczasz nie bezposrednio do glosnikow tylko do komputera (Line-in), a z komputera (line-out lub wyjscie glosnikowe) i do glosnikow z tym ze zapomnij do dzwieku 5.1 tylko stereo, zeby miec 5.1 tylko amplituner z wejsciem optycznym

hektorek

Użytkownik
Użytkownik
no to właśnie się rozchodzi o to żeby było 5.1 od tego w końcu są one.
btw. x będzie podłączony kablem vga, więc nici z 5.1?

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Dzwiek 5.1 tylko po przez wyjscie cyfrowe wiec bez amplitunera nic nie zdzialasz

hektorek

Użytkownik
Użytkownik
Zatem w kablu vga jest tylko wyjście analogowe i nie da się użyskać 5.1?

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie w kablu VGA, w wyjsciu AV konsoli nie ma wyjscia 5.1 dlatego dali wyjscie optyczne

Do góry Bottom