Xbox 360 ma najwięcej exclusive'ów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

andryush

Użytkownik
Użytkownik
No ale wpływów z gier na Windowsa nie mają , bo przecież to otwarta platforma i każdy może sobie na nią tworzyć cokolwiek mu się spodoba. Więc ten Windows nie do końca jest platformą należącą do MS :p Względna jest ta ekskluzywność...
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
Fable jest na poziomie prawdziwego exclusive'a . , a tak to reszta jest na PC ^^
A z ps3 LBP nie znajdziesz na PC prócz PSP tak jak Killzone czy tam motostorm :DD
Takie jest moje zdanie i patrzę pod takim kątem :]
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie...xbox też zyskoczy za chwile z exami teraz jest showtime ps3 ale x360 już się przebija...poczekajmy pół roku :)
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
kolro, a mi się wydaje, że to właśnie PS3 idzie cały czas na przód, i będzie coraz lepiej (dla Sony jak i graczy posiadających konsolę ps3)
 

maxan

Banned
spokojnie...xbox też zyskoczy za chwile z exami teraz jest showtime ps3 ale x360 już się przebija...poczekajmy pół roku :)
kolro, a mi się wydaje, że to właśnie PS3 idzie cały czas na przód, i będzie coraz lepiej (dla Sony jak i graczy posiadających konsolę ps3)
WTF?
A ja uważam że xbox360 jak i ps3 będzie miało coraz lepsze exy . ;] hehehehe
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Hehe, zgadzam się wii ma najwięcej ex'ów ;pp
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Znowu to durne gadanie. Jak mowa o exclusivach i x360 to ludzie na siłę wciskają gry z PC twierdząc, że Microsoft ma zarówno konsolę jak i PC. Oddzielcie drogie dzieci te dwie sprawy i piszcie w kontekście exclusive konsoli albo firmy! Jeśli mieszacie te dwie platformy podpinając wszystko pod nazwę Microsoft, to nie popadajcie w hipokryzję i bierzecie pod uwagę również Sony (nie PS3) i nie zapominajcie, że Sony to również PS2 i PSP. W prawo albo w lewo.

Mass Effect 2 jest tak ekskluzywny dla Microsoft, jak np. Assassin's Creed: Bloodlines dla Sony. Subtelna różnica. Wiem, że wielu z Was tego nie zrozumie.
 

maxan

Banned
No ja nie rozumiem Twoich wypocin . porównywać ze sobą psp, ps3 kontra pc, xbox'a 360 . Dla mnie są to pół exy ;] Po części można się z Toba zgodzić - ale jednak nie . Na ps3 nie ujzysz takich gier jak np. mass effect 2 a wiekszość ludzi po to kupuje konsole żeby nie musiec pakowac w PC'ta ;] Mam nadzieje że Ty mnie po części także rozumiesz ;]
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
D4Ru73K ma rację. Skoro gry na PC i X360 zaliczamy do exów MS'u , to równie dobrze możemy zaliczyć do exów Sony gry z PS2(bo jeszcze żyje) , PS3 i PSP. Wtedy to chyba Sony by zaczęło przodować. Ewewntualnie jeśli wplątać tutaj Wii i NDS to na nich nie ma mocnych ;]

No ale jednak trzeba przyznać , że wrzucanie gier na te platformy do jednego worka jest trochę nie fair. W końcu liczymy exy dla Xbox'a a nie Microsoftu.

Xbox 360 ma najwięcej exclusive'ów
 

jadakis1

Użytkownik
Użytkownik
Zrozumcie to w końcu dzieci internetu, porównujemy konsole tej samej generacji toczące ze sobą główną rywalizaję o prymat - czyli xbox360 i PS3, to po pierwsze.

Po drugie niech dotrze do wszystkich, że exclusive to gra tylko i wyłącznie na jedną konsolę, a nie na konsolę i komputer stacjonarny.

Poza tym oprócz ilości liczy się jeszcze jakość, a tu moim zdaniem PS3 przegoniło już Microsoft i ten trend jest nie do odwrócenia. Dla wiadomości wszystkich mających zamiar mnie dojeżdzać, tak jestem użytkownikiem PS3 (nie mylić z zaślepionym fanboyem)
 

maxan

Banned
Tak tak dziecko to jesteś sam ;P Twoim zdaniem ps3 przegoniło xbox'sa 360 co do ex'ów - zgadzam się z Tobą ;] Ale mam jedno 'ale' ;] Nie wszyscy lubią japońskie crapy ;P
Edit: I jeszcze jedno jeśli mamy porównywać gry na xbox'sa360 a na ps3 to w jakimś stopniu gry typu mass effect to exkluziv/pół exkluziv . bo nie ma go na ps3 ;P
 

magia4liter

Użytkownik
Użytkownik
ps3 ma lepsze exlusiv'y
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Xbox'a 360 kupiłem dla GoW 2, Fable 2 i GTA 4 - inne gry "wpadły" same. Jednak ochota pogrania w LBP, czy serię Uncharted jest bardzo duża i co raz poważniej rozważam zakup PS3. Każda z konsol ma swoje bardzo dobre exclusive, jedne lepsze, drugie gorsze - nie ma sensu się o to kłócić. Jedni wolą miód, inni orzeszki. ;)

Edit:
Mass Effect, L4D, czy inne gry, które wychodzą na konsoli i PC NIE są exclusive.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
maxcan, tymi durnymi minkami typu ;pp itd udowadniasz, jakim dzieciakiem jesteś. Co za dużo to niezdrowo.

Jakie japońskie ? Przestań rzucać tym beznadziejnym przykładem, japońskie to są jedynie Final Fantasy i inne tego typu gry.
 

maxan

Banned
maxcan, tymi durnymi minkami typu ;pp itd udowadniasz, jakim dzieciakiem jesteś. Co za dużo to niezdrowo.

Jakie japońskie ? Przestań rzucać tym beznadziejnym przykładem, japońskie to są jedynie Final Fantasy i inne tego typu gry.
Wpierw naucz się czytać (maxan) ;P Wtedy pogadamy! Słuchaj możesz se wielbić to swoje ps3 a i tak tu nic nie zdziałasz (różnica gustów - a o gustach podobno sie nie dyskutuje .)... wole gry na xbox'sa robione i tyle w temacie ;P
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz, mało mnie obchodzą poglądy dzieci z forum (hmm, w ogóle mnie nie interesują), lecz jak ktoś mówi o konsoli przeciwnej jaki to crap to trochę dziwne i nie na miejscu. To że nie masz PS3 nie znaczy, że musisz ją określać bezpodstawnie.
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
A na pegazusie są najlepsze exclusivy !!
 

maxan

Banned
Wiesz, mało mnie obchodzą poglądy dzieci z forum (hmm, w ogóle mnie nie interesują), lecz jak ktoś mówi o konsoli przeciwnej jaki to crap to trochę dziwne i nie na miejscu. To że nie masz PS3 nie znaczy, że musisz ją określać bezpodstawnie.
Sorry nie chodziło mi o to że ps3 to crap ;] Bo konsolka sama w sobie jest 'lepsza'(technicznie rzecz biorąc). Po prostu wkurzają mnie Twoje posty jakie to ps3/gierki na ps3 jest/są wspaniałe, a z drugiej stony sugerujesz (może nie dosłownie) że xbox360 to crap .

PS: Nazywasz mnie dzieckiem a ja pare latek juz mam na karku .; Sam się lepiej nie zachowujesz.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, ale mi się nie przypomina, abym jakąś grę tak mocno wychwalał, jak opisujesz.

A wiek oceniam po stylu pisania i charakterze pisma. Te ciągłe "xp" ." ";pp" aż rażą i zniechęcają do czytania.

A co do tego rozumowania "gra jest tylko na x0 i na pc, więc jest pół exem". A więc wszystkie exy z PSP i PS2 też są pół ekskluziwami, i przez to PS3 ma ich więcej :).
 

maxan

Banned
Widze że nie dojdziemy do porozumienia. Co do tych ex'ów może troszkę się źle wyraziłem - nie chodzi mi że to excluziv tylko o to, że nie ma tych gierek na platformie konkurencji ;P (a emoty jak były tak i będą w moich postach - takie 'żartobliwe' wyrażanie emocji )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom