Xbox 360 nie czyta mojej karty do sieci bezprzewodowej.

Froster16

Świeżak
Świeżak
Otóż jest taki problem. Kupiłem karte do mojego xboxa 360, żebym mógł mieć internet bez podłączania kabla do routera, bo bym musiał przenieść telewizor i konsole do innego pokoju, ale gdy podłączam karte do konsoli i testuje połączenie, to xbox w ogóle jej nie wykrywa, tak jakby jej nie było. Wyskakuje mi napis że jest odłączona. Poszedłem złożyć reklamacje i wymienili mi karte, ale nadal jest ten sam problem. Router jest kompatybilny z kartą, więc nie powinno być problemu, ale możliwe że to z konsolą jest coś nie tak, albo po prostu ja robie coś źle. Więc prosze tutaj was o pomoc :'(

edit
Znaczy się chodzi mi dokładnie o Wireless Networking Adapter do Xboxa 360.

Nie pisz postów pod sobą!! //spike200

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 nie czyta mojej karty do sieci bezprzewodowej.

Nie pisz posta pod postem to 1.
2. to to że ty robisz źle bo ??? skoro kompatybilny to powinien działać po dobrym skonfigurowaniu router - Adapter , Adapter - router :/
3. a sprawdzałeś w ustawieniach konsoli ?
4. czy jesteś pewien że router jest kompatybilny . i aby na pewno dobrze skonfigurowany ?
5. wyczerpały mi się pomysły

a i jakoś nie potrafiłem tego rozpisać inaczej niż punktowo :D

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

A w ustawieniach ustawiłes do jakiej sieci ma sie łaczyc bezprzewodowo,haslo sieci itp. ??

Froster16

Świeżak
Świeżak

Nie o to mi chodzi. Bo patrzcie, jak podłączam ten adapter do xboxa 360, to konsola w ogóle mi jego nie widzi, tak jakbym w ogóle tego adaptera nie podłączył. Czy to wina możę konsoli? Bo karte zareklamowałem i mi wymienili. A jak nie to co trzeba zrobić, żeby konsola widziała ten adapter.

sebolek

Użytkownik
Użytkownik

podłącz do przednich portów USB może coś pomoże ?
a jak nie to nie możesz kabla pociągnąć ?

tomekjot

Użytkownik
Użytkownik
Panowie

Czy oryginalna bezprzewodowa karta sieciowa do X360 będzie działać z routerem Linksys WAG200G ?

Pozdrawiam
TJ

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
witam cie górniku :p

tak działa z kazdym routerem co ma funkcje AP

Do góry Bottom