Xbox 360 Xbox 360 - nie czyta płyty Assassin’s Creed III

Jacketed

Świeżak
Świeżak
Cześć.
szukałem podobnego problemu na forum, ale nie znalazłem.

mam problem z grą Assassin’s Creed III.
Przeszedłem pół gry, kiedy nagle mi się zacięła. Następnie konsola sama się zrestartowała, od tego czasu nie mogę włączyć ponownie gry. Wyskakuje komunikat jakby płyta była uszkodzona? To samo dzieje się w przypadku DISC 2, inne gry działają - nawet te o wiele bardziej porysowane.
załączam zdjęcie błędu.
Co to może być?
3183E04B-F231-426A-8CC3-A3240D1A11B4.jpeg
m

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Napisz coś więcej. Oryginał czy kopia?

Jacketed

Świeżak
Świeżak
Napisz coś więcej. Oryginał czy kopia?
Oryginał, problem dotyczy zarówno cd 1 jak i cd 2. Poczytałem trochę, myślałem, ze może mój Xbox rysuje płyty, ale nie ma tego charakterystycznego zarysowania wokół płyty.
czyściłem tez pamięć podręczna? Ale nic to nie dało.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Oryginał, problem dotyczy zarówno cd 1 jak i cd 2. Poczytałem trochę, myślałem, ze może mój Xbox rysuje płyty, ale nie ma tego charakterystycznego zarysowania wokół płyty.
czyściłem tez pamięć podręczna? Ale nic to nie dało.
Kiedyś miałem podobnie z grą Sherlock Holmes. Pomogło usunięcie gry z dysku i zainstalowanie od nowa. Wejdź w ustawienia dysku. Skasuj cały folder z grą. Wyłącz konsolę i włącz ponownie. Zainstaluj. Assasin wymaga jednej płyty. Na drugiej są inne języki w grze.

Jacketed

Świeżak
Świeżak
Kiedyś miałem podobnie z grą Sherlock Holmes. Pomogło usunięcie gry z dysku i zainstalowanie od nowa. Wejdź w ustawienia dysku. Skasuj cały folder z grą. Wyłącz konsolę i włącz ponownie. Zainstaluj. Assasin wymaga jednej płyty. Na drugiej są inne języki w grze.
Cześć, właśnie tak zrobiłem. Niestety, to samo. Kupiłem nawet drugi egzemplarz gry, oryginalny, w dobrym stanie. I to samo. Ewidentnie konsola ma jakis problem z tym tytułem. Już nawet przywróciłem konsole do ustawień fabrycznych i dalej to samo

Do góry Bottom