xbox 360 nowy czy stary ?

rafalwojna

Użytkownik
Użytkownik
witam mam pytanie . mam narazie 460 zl i za tyle moge kupic jakiegos dosyc dobrego uzwyanego xboxa i moje pytanie brzmi czy poczekac jeszcze 2 miesiace i wtedy kupic sobie nowego czy teraz kupic sobie przerobionego i nie bawic sie puzniej w przerabianie?
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
poczekaj lepiej na kase na nowego
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kup lepiej nowego. Będziesz pewny że sprawny :)
 

AdroitPL

Użytkownik
Użytkownik
lepeij uzbieraj 900zł i kup sobie slima 250gb +Forza3 i Alan Wake w zestawie ;)
 

sauron96

Użytkownik
Użytkownik
pozbieraj kase już za 700 zł możesz kupić nowego slima ale niestety bez dysku ja tez się zastanawiałem między slimem i fatem i wybrałem slima ;]
 

AdroitPL

Użytkownik
Użytkownik
juz lepeij dac to 200 zł wiecej i miec dysk oryginalny microsoftu i 2 gry do tego ;) bo te dyski z allegro po 150zł to są podróbki...
 

Guli08

Użytkownik
Użytkownik
Warto kupić nowego bo jeśli kupisz przerobionego to nie pograsz długo przez neta. Nazbieraj kase i kup slimke :D
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nawet nie chodzi o neta.....kupisz uzywkę......pochodzi 3 miesiące bo okaże się że był reanimowany.....np chyba że masz jakiegos pewniaka
 

rafalwojna

Użytkownik
Użytkownik
na multiplayerze mi nie zalezy . tylko tak szczerze chce miec tego xa dosyc szybko bo nie mam w co grac na komputerze (slaby) tak wiec sie zastanawialem nad xboxem . zastanawiam sie nad tym xbox 360 LT1,1+, hdmi gwarancja, od pewnika (1451889777) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy moge wydac na niego max 500zl . jak znajdziecie jakies pewne to prosze o linki albo na pw albo do tematu.
 

ZZ123

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej to Jasper z LT+ 1.1 chyba, że masz czas to poczekać aż przerobią Slima.
 

rafalwojna

Użytkownik
Użytkownik
a i jeszcze mam pytanie jaki jest najtanszy xbox nowy ? chodzi mi o wersje bo na allegro jest tylko slim no i pare innych drozszych.
 

saxx

Użytkownik
Użytkownik
Najtańszy jest Jasper.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Jasper to wersja płyty głównej
Jemu chodzi o wersje konsoli.

Arcade - bez dysku, najtańsza ~650
Jasper - najczęściej 60GB, droższa ~750
Elite - 120GB, jeszcze droższa ~800

Podane ceny są według mnie maksymalne za jakie mogłbym kupić konsole
 

rafalwojna

Użytkownik
Użytkownik
a mogli byscie podac jakies linki do xboxow uzywanych wydajacych sie byc dobrymi ?
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja za 850zł kupiłem Xbox 360+dysk 120+pad+okablowanie(zamiast normalnego na scart to HDMI :))+przeróbka LT+1.1
 

Buki

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli chcesz grac na oryginałach i po sieci.....to lepiej nie przerabiac i kupic slima 250GB;] pozdro i spadam siekac w Castlevanie" Lords Of Shadows bo dzisiaj dostarczył kurier...pozdrawiam
 

xbartekx47

Banned
Lepiej nowego ma pewność że nic nie było. grzebane
 

rafalwojna

Użytkownik
Użytkownik
nie chce na orginalach i na multi . dlatego sie zastanawiam nad uzywanym co sadzicie o tym ? xbox 360 okazja (1445393685) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
bez rewelacji, 380zl za sama kosnola, dodaj do tego koszt zakupu pada i dysku min,20gb a juz nie wyjdzie tak tanio, a za 500-550 mozna kupic fajne zetawy z grami, padami i dyskiem takze szukaj dalej
 

rafalwojna

Użytkownik
Użytkownik
thx za odpowiedzi :) zdecyduje sie jednak na xboxa elite 250gb z kinectem bo za 2 miesiace mi brat dorzuci 500zl .
 

Do góry Bottom