Xbox 360 pad pc problem

Johnkoks997

Świeżak
Świeżak
Kupiłem pada na allegro oryginalnego pod windowsa wraz z przejściówką na usb. Dostałem płytę serowniki zainstalowałem. Mam Windows 7 64bit. Pad jest na kablu przewodowy. Problem w tym, że wszystkie 4 diody migają na zielono a pad teoretycznie działa bo jak nacisnę przycisk Home (to logo od xboxa na środku) to wyświetla mi się na monitorze takie maleńkie okienko z napisem "Click for Help". W fifie pad działał jednak nie jako xbox 360 controller tylko jako zwykły pad znaczy obrazek w grze był od zwykłego pada (diody cały czas migały). Próbowałem uruchomić w AC BH ale tam gra sie zacinała jak próbowałem w grze bić się, w cut scenkach gra się zacina. W menu gry pad działa normalnie (diody też migały). Dodam, że gdy gra się zatnie i wyjmę pada to gra (bez pada) działa normalnie, gdy ponownie pada podłączem gra znowu się zacina. W panelu sterownia wyświetla się xbox 360 controller w kalibracji też przyciski działają. we właściwościach wyświetla się że są 3 sterowniki zainstalowane do tego urządzenia. Dlaczego ten pad nie działa jak powinien? Czemu te 4 diody cały czas migają? Pad jest ten nowszy z czarnym d-padem. Na opakowaniu jest napisane że ten pad jest pod windowsa. Zainstalowałem "coś tam coś tam Accessories 1.2". Pad jest nowy.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam szarego na kablu. Windows automatycznie znalazł sterowniki i w każdej grze chodzi poprawnie. Nawet w battlefield 3 możesz włączyć pad ale grać myszką a w samolocie bierzesz pada do ręki i lecisz. Także w Twoim wypadku chyba sterowniki lipne.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

Johnkoks997

Świeżak
Świeżak
Ale jak gra jest włączona to 4 diody mają migać na zielono? Czyli pad sprawny tak? Jak oddam na gwarancji to mi nie uwzględnią?
 

dogulaz

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam BIGBENA, ale miga mi tylko przez może 2 minuty podłączając do PC. Może niech wypowie się ktoś kto ma taki sam pad albo poszukaj na innym forum.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
ten pad jest przewodowy czy bezprzewodowy??jezeli bezprzewodowy to naciskasz na odbiorniku przycisk sync i na padzie sync i lapie jedna diode...jezeli jest przewodowy to bardziej niz pewne ,ze stery ktore wgrales to jakas lipa...usun je i pozwol windowsowi dobrac odpowiednie...dodam,ze te stery na plycie sa pod windows XP
 

Do góry Bottom