XBOX 360 podstawka chłodząca! absolutny HIT !!

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Czy takie coś przedłuży mi funkcjonalnosc konsoli ? :D mam falcona :D

XBOX 360 podstawka chłodząca! absolutny HIT !!! (1049222295) - Aukcje internetowe Allegro
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Co wy macie z tymi podstawkami ? to jest zwykła podstawka pod laptopa plus kilka świecidełek dla +10 szpanu nie przedłuży to żywotności nikt tego nie przetestował pod X360 i zaraz ten temat pójdzie do kosza
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Zacznijmy od tego ze ta rzecz jest do laptopa PODSTAWKA POD LAPTOPA PODKŁADKA POD LAPTOPA (1047349839) - Aukcje internetowe Allegro
Owy produkt raczej duzo nie da, ale napewno nie zaszkodzi, a jak dla mnie to nawet fajnie wyglada pod X'em ;).
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak to się ma do konsoli ale miałem to pod laptopem i faktycznie działało. A miałem wersje jeszcze starszą i z dwoma wiatrakami. Możesz kupić tylko kup tą z drugiego linku bo 9zł to nie dużo natomiast 25 za takie coś to zdzierstwo ;)
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Polecam przyklejony temat o tym
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jak dla mnie to tylko to fajnie wygląda
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
jak nie chcesz zeby ci lezalo bezposrednio na biurku czy tam stole to wez sobie taka zapodaj bo nic nie szkodzi a nawet ladna ta podstawka i jak myslisz, ze cokolwiek pomoze to jednak sie mylisz, ale jakies plusy ma ;)
 

dathan

Banned
kolega taką ma , kupowaną pod laptopa a ,że jego siostra poszła na studia to zabrała laptopa a podstawka została .
wg. mnie duzo to nie daję , ale efekt jak najbardziej fajny ,szczególnie w nocy
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie zakupiłem tą podstawke również.
Jak stawiałem to na podkładki nałożyłem jeszcze korki(bo jak położysz to mocno konsola przylega).
Ogólnie po dłuższej sesji na konsolce z tą podstawką zauważyłem że spód był Zimniejszy.
Natomiast raczej to bardziej chłodzi obudowe konsoli niż środek.
Nie ma opcji żeby te zimne powietrze wpadało do środka w takiej ilości żeby coś tam schłodzić.
 

patox

Świeżak
Świeżak
ale w niewielkim stopniu pomaga, bo u mnie w laptopie schładza dół i wolniej się w środku nagrzewa zawsze to jakaś różnica to w x'ie może być podobnie
 

Do góry Bottom