Xbox 360 pomocy !

kawkazm

Świeżak
Świeżak
Witam niedawno kupiłem konsole xbox 360 [brak okablowania] używana sprawna konsola jest z roku 2006 . Gdy podlaczylem do niej zasilacz i kabel od xboxa 360 z tego roku nie bylo obrazu . Dowiedziałem się ze tam powinien być zasilacz 203 W a nie jak ja podpinałem 150 W wiec zakupiłem 203 W ale obrazu nie ma . RROD nie wyskakuje konsola funkcjonuje ponieważ można chodzić po menu . Ale nie ma obrazu sa takie białe kropeczki . Czy ten kabel od konsoli z 2010 r może nie pasować do tej z 2006 r ? Konsola była sprawdzana przed sama wysyłką na jego kablach i chodziła. Czy to wina kabli czy czego innego ?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Witam niedawno kupiłem konsole xbox 360 [brak okablowania] używana sprawna konsola jest z roku 2006 . Gdy podlaczylem do niej zasilacz i kabel od xboxa 360 z tego roku nie bylo obrazu . Dowiedziałem się ze tam powinien być zasilacz 203 W a nie jak ja podpinałem 150 W wiec zakupiłem 203 W ale obrazu nie ma . RROD nie wyskakuje konsola funkcjonuje ponieważ można chodzić po menu . Ale nie ma obrazu sa takie białe kropeczki . Czy ten kabel od konsoli z 2010 r może nie pasować do tej z 2006 r ? Konsola była sprawdzana przed sama wysyłką na jego kablach i chodziła. Czy to wina kabli czy czego innego ?
Tak szczerze to jesteś w bagnie kolego.
Ile za tą konsole zapłaciłeś?
 

michlax

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz 150 Watowy nie będzie pasował do konsoli, która potrzebuje 203 W bo niby jakim cudem? A co do problemu to pewnie problem kabli.
 

kawkazm

Świeżak
Świeżak
za konsole zaplacilem 250 zl mam zamowiony kabel vga do niej . Droga taka naprawa czy to moze wina kabli ?
 

kozaqeczek

Użytkownik
Użytkownik
moze byc
 

kawkazm

Świeżak
Świeżak
Panowie a jesli sie okaze ze to nie kable czy mogę żądać zwrotu pieniędzy czyli [ TOWAR NIE ZGODNY Z OPISEM ]
 

cezeusz

Użytkownik
Użytkownik
Na moje oko to potrzebna ci pomoc serwisu lub zwrot konsoli. Niestety to drugie to raczej wątpię by ci zwrócili kase.
Jeśli nie ma obrazu a wymieniałeś okablowanie to pozostaje tylko reballing. Czasem nie próbuj numerów z opalarką czy kocem. Kuchenka gazowa też nie wchodzi w rachubę.
Poczytaj: reballing xbox 360 RROD serwis naprawa Gwar. 6mc (1409877872) - Aukcje internetowe Allegro
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odzyskuj kasę konsola z 2006r nie będzie działać a jeśli podziała to miesiąc i się spali.
 

Do góry Bottom