Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kamil95

Banned
Witam. Dostałem propozycję kupna starszego falcona (2008 rok) po upadku, lekko pęknięta obudowa, w skład zestawu wchodzi:

- Konsola Xbox 360 Falcon (brak dysku)
- Oryginalny pad
- Karta pamięci
- Całe okablowanie (ZASILACZ + AV)

I gry:
- Xbox Live Arcade
- Need For Speed Undercover
- Crackdown
- Ghost Recon

Konsola ma problemy z czytaniem płyt (coś się spierniczyło przy upadku), wszystko inne "raczej sprawne". Konsola łączy się bez problemu z internetem (dostałem fotki) i porty USB są sprawne. Czy Opłaca się to brać, naprawić i cieszyć się konsolą?
 

SUN_Rise

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ma problemy z czytaniem płyt obstawiam laser-cena 35zł, sprzedasz gry i akurat jak znalazł.
Uważam,że cena OK Na przelicznik wychodzi całkiem Dobrze( Spokojnie za tą cenę byś miał Xenona,a tu falcon i to v2)




B-I-E-R-Z
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Spytaj się czy była kiedyś otwierana / naprawiana . Czy miała rrody / zwiechy i czy będzie czas conajmniej 7 dni na przetestowanie.
Jeżeli wszystko pozytywnie to sie imo bardzo opłaca.
 

Wrona93

Użytkownik
Użytkownik
zależy jeszcze jaki stan ale wolałbym dołożyc 200zł i wyrwać Jaspera.
 

Kamil95

Banned
Znajdz mi Jaspera za 400zl z padem to pogadamy.

Konsola uruchamia gry, ale po chwili się zacina z tego co mi powiedział. Jest też uszkodzona obudowa bo Xbox po upadku. 2 właściciel, była otwierana przez niego (koleś z zawodu elektronik i informatyk) i napisał, że nic tam uszkodzonego nie znalazł, ale gry się zacinają po kilki minutach grania (z tego co mi pisał), ale skoro USB jest sprawne to myślę, że jak się demówke przez USB puści to zwiech nie będzie a na razie mi tylko to wystarczy + wymienie panel za 10zł ten z przodu.

Fotki:
http://www.tinypic.pl/0ip16zg7f3v4
 

dragon12

Użytkownik
Użytkownik
Czy ja wiem czy się opłaca dopłacać do jaspera? Biorąc pod uwage fakt , że gry , pad, karta pamięci są warte ok 100 zł to konsola jest za pół darmo a falcon do najgorszych nie należy.
 

Wrona93

Użytkownik
Użytkownik
oj to słabo szukasz ale pamietaj że chytry 2x wiecej traci :) już widze tego posta pomocy konsola sie wyłacza, albo mruga na niej czerwona dioda :)
 

Kamil95

Banned
Przeczytajcie edycję na górze, co o tym sądzicie?
 

Kamil95

Banned
Nowe wieści: Konsola chodziła przez 5 godzin i tylko raz się zacieła (wina napędu chyba), konsola nigdy nie była naprawiana na 3RROD, 2 właściciel, czyta wersje demonstracyjne z pendrivea, porty USB i HDMI działają bez zarzutu, konsola po upadku.

W skład wchodzi to co zostało wypisane na górze, zaproponowałem kolesiowi 220zł lecz czy się opłaca?

MFR DATE: 2008-07-04 (czyli Falcon?)

Czekam na odpowiedzi, bo dostałem jeszcze jedną propozycję:

za 200zł konsola Xbox 360 (Model Zephyr lub Xenon, bez HDMI) po tzw. reballingu, w skład wchodzi konsola, dysk 20GB, pad, okablowanie cena 200zł. A więc co bardziej się opłaca? Którego mam brać?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

Jak Falcon 2008-07 to ok jest,
Xsenon/zephyr to padaka

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

Zobacz czy Falcon:

Popros o zdjecie, lub obejrzenie zasilacza.

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

Jak się wiesza, to napewno wina gpu i niedługo padnie. Ja bym za nic nie wziął.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zły dział. Do giełdy przenoszę!!!
 

Kamil95

Banned
Skoro twierdzisz, że wina GPU to jak to sprawdzić czy laser nawala czy GPU? Poprosiłem kolesia by zagrał w demówki przez pendrive'a - mówi że nic się nie zacina.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

Skoro twierdzisz, że wina GPU to jak to sprawdzić czy laser nawala czy GPU? Poprosiłem kolesia by zagrał w demówki przez pendrive'a - mówi że nic się nie zacina.
Jego w tym interes żeby sprzedać wiec napewno się nie zacinaja :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Kamil95

Banned
E no jak tak będziemy na to patrzeć to w końcu nic nie kupie. Konsola podobno głośniej chodzi niż przed upadkiem a więc co może być tego przyczyną?
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

Bo koledzy ci wlasnie delikatnie sugeruja, zeby odpuscic. Dozbieraj troche i kup coś porzadnego. Bo jaki masz interes w tym, żeby wydawać te dwie stowki na coś, co szlag trafi zanim się obejrzysz...? Nie pchaj sie w to, bo bedziesz zalowal.

/Wysłane z telefonu./
 

Kamil95

Banned
Konsola głośniej chodzi i laser stuka. Poza tym 100% sprawne. Myślę, że cena jest atrakcyjna za Falcona (chyba v2?) skoro nic nie jest uszkodzone, niestety hwarancji mi koleś nie daje, a z fizycznych uszkodzeń zauważyłem przedni panel (ułamany plastik) cena 10zł, no i tam jeszcze jakiś wewnętrzny też ucerpiał, którego nie widać ale to już palicho. Za pada, kartę, konsolę i gry myślę, że się opłaca (no i jeszcze okablowanie). Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia 3rrod w falconie v2? Czy jest o wiele mniejsze niż wprzypadku falcona v1? I czy duża jest różnica pomiędzy Jasperem v1 a falconem v2? Bo mogę kupić Jaspera ale dwa razy tyle zapłacę.

A i jeszcze MFR DATE: 2008-07-04 Czyli jaki to jest Falcon? Jeśli tak to v1 czy v2? I czy duże jest to ryzyko RROD.

Pozdrawiam.
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

v2
Dozbieraj. Kupisz z padem i tym okablowaniem, i co Ci z tego ?
Bedziesz szukal po tygodniu samego Jaspera bez kabli, pada, i bedzie ciezko.

Ten Pan, to jakis cwaniak co chce ja opchnac , bo pewnie juz ledwo zipie. Nie warto lapac takich okazji :)
 

mlkgmk

Banned
Odp: Xbox 360 Późny Falcon, po upadku, uszkodzony napęd cena 200zł, opłaca się?

jesli nie daje gwarancji to znaczy ze to padaka.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom