Xbox 360 - Problem z napędem ,laserem POMOCY!!!

_TheViper

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ,mam problem.Mianowicie kupiłem xboxa 360 w wersji fat .Na początku był problem z czytaniem płyt , wkładałem płyte , płyta zakręciła się ,laser sie wysuwał , potem znowu sie kreciła i kaser "jeździł" po tej prowadnicy. Potem zaczeły występować problemy tzn. naped czytał płyty dopiero za 10 ,20 razem.Kupiłem nowy laser ,rozlutowałem zworke , czytał od razu ,grałem 3 dni , po czym xboxa nie włączałem przez około tydzień. Kupiłem kinecta ,wiec włączam xboxa , a tu nie czyta mi płyty , zakręci RAZ płytą , laser wraca maksymalnie do tyłu ,ale nie "jeździ" do przodu ,jak robił to dawniej. Słychać tylko JEDNO takie jakby stuknięcie ,wczesniej były dwa .Założyłem stary laser i to samo ,kupiłem nową taśme do lasera i to samo .Prosze o pomoc.
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Laser chinol i pewnie juz padł. Z laserami to jest loteria...
 

_TheViper

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No dobra ,ale stary też by padł ? Czytał za tym 10 czy 20 razem ale zawsze czytał ,teraz włoże płytkę ,zakręci moze jeden obrót i staje ,przedtem kręciła się i zatrzymywała 2 albo 3 razy.
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oryginał tez pada. Laser nie jest rzeczą która jest nie do zniszczenia. A teraz sa same chinole na allegro i to bywa róznie.
 

_TheViper

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale tak tydzień po założeniu by padł? Dobra ,a jaki polecasz zamówić?
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom