xbox 360 problem

baker

Użytkownik
Użytkownik
witam. przyszedł już mój nowy elite, lecz teraz mam big problem z podłączeniem do internetu.
przedstawię jak wygląda sytuacja:
mam neostrade 2mb, mam modem ZTE ZXDSL 852 i tu jawi się problem.
nie można podłączyć xboxa kablem ethernet do tego modemu, ponieważ to modem podłączany do USB w komputerze. modemu też nie podłącze przez usb do xboxa, bo to i tak nie będzie działać. próbowałem, gdy modem jest podłaczony do pc, połączyć x'a z komputerem kablem ethernetowym [podłączałem z tyłu komputera], xbox wykrywał połączenie, ale nie łączył z internetem.
pozostaje kupno jakiegoś routera, pytanie tylko jakiego i za ile. nie mam narazie zbyt dużo floty, więc prosił bym o jakieś w miarę tanie propozycje, najlepiej allegro. musi on działąć i z komputerem i xboxem, aha i nie wymagam tego, by xbox i komputer jednocześnie były połączone z netem.
skoro już zakładam temat, to mam jeszcze jedno pytanie trochęz innej beczki:
z wcześniejszego xboxa skopiowałem na pendrive 8gb profil xbl i savy z gier, dziś chciałem je skopiować na nowego x'a, lecz ******łem się ostro, gdy ujrzałem napis ''plik oszkodzony'' [or smth]. nawet jak kopiuje profil na dysk, nie widzi go normalnie i nie da sięzalogować, pozostaje mi odzyskanie tagu gracza, lecz czy jak go odzyskam to dalej mam ten sam aktywny xbox live? czy trzeba kupować od nowa? bo rozumiem, że savy straciłem...
proszę o pomoc.
 

baker

Użytkownik
Użytkownik
odpowie ktoś?
 

drag_op

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj routera z adsl2 no i jesli Ci potrzebne to z wifi.
zwykle w cenie ok 50zl z wifi lekko ponad 100 kupisz tplinka
 

Do góry Bottom