Xbox 360 - proszę o pomoc w wyborze

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nie jest mozliwe i widziales z ktorego roku jest post . teraz jest najnowsza 1.91
 

manyek

Użytkownik
Użytkownik
podpinam sie do tematu a mianowicie mam zamiar kupic xboxa slim w zestawie z kinectem 4gb nie wiem jaki naped -ale czy jak go przerobie i dokupie dysk to bede mogł wrzucac piraty na ten dysk i odpalac je z dysku i jak z filmami czy z pendriva normalnie xbox odpala dodam ze mam ps3 i tam wrzucam na dysk film i bezproblemu takze z pena-pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze nie patrzyłem z którego roku post. A możesz mi podpowiedzieć u kogo najlepiej na śląsku okolice dąbrowy górniczej katowic będzina bytomia tarnowskich gór przerobić jak coś konsole ??
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
podpinam sie do tematu a mianowicie mam zamiar kupic xboxa slim w zestawie z kinectem 4gb nie wiem jaki naped -ale czy jak go przerobie i dokupie dysk to bede mogł wrzucac piraty na ten dysk i odpalac je z dysku i jak z filmami czy z pendriva normalnie xbox odpala dodam ze mam ps3 i tam wrzucam na dysk film i bezproblemu takze z pena-pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
jak kupis slima bedzie mogl je zegrac na dysk ale grac bez plyty nie musi byc w napedzie. jak chcesz grac bez plyty poszukaj konsoli z jtag.filmy w formancie mp4 odpalisz bez problemu z czego chcesz. jak chcesz divx to musisz z live sciagnac upragrade do sterownikow divx. divx musi miec dubing lub wbudowane napisy bo konsola nie czyta plikow tekstowych.

Szczerze nie patrzyłem z którego roku post. A możesz mi podpowiedzieć u kogo najlepiej na śląsku okolice dąbrowy górniczej katowic będzina bytomia tarnowskich gór przerobić jak coś konsole ??
u mnie w gliwach jest firma add-system innych sie nie orientuje ewentualnie jakich prywaciarzy
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
A jak coś przyjade na miejscu to zrobią ?? I szczerze możesz ich polecić ?? nie wiesz jak cenowo to wyglada w przypadku konsoli elite jasper ? Chodzi mi konkretnie u nich
 

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
tylko i wylacznie slim 4gb do tago dokupujesz dysk z laptopa za okolo 150 zl i masz slimke 250gb ja tak mam i poprostu konsola wymiata
 

manyek

Użytkownik
Użytkownik
a czym różni sie slim od elite i innych 4gb?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wersja elite to model konsoli phat, slim to wlasnie.wersja z pamiecia 4gb oraz blyszczaca nie praktyczna wersja 250gb ktorej czas produkcji dobiego konca

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Konsola doszła już do mnie, tylko teraz pytanie jak zrobić żeby uruchomić drugiego pada włączam go i kółko na xbox cały czas mruga :] A jednego pada normalnie wykrywa a ten drugi cały czas mruga
 

lis3000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zsynchronizuj drugiego pada z konsolą i wszystko będzie ok. Na padzie i konsoli masz do tego przycisk.
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
Ok już to uczyniłem:] Jakoś się udało :] dzięki wielkie a jeszcze jedno czy gdzieś mogę sprawdzić czy to napewno jest konsola Elite Jasper a nie np tylko Elite ?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Elite to wersja konsoli (czyli przeważnie czarna z dyskiem 120gb)
Jasper to rodzaj płyty głównej. Rozpoznasz go po wtyku do zasilania w konsoli który znajduje się z tyłu
http://rosetta.null-zero.com/wp-content/uploads/2008/12/xbox360_model_guide.jpg
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
Żeby nie otwierać i nie zaśmiecać forum. Napisze już w tym temacie czy ktoś może mi doradzić jakie baterie aku najlepiej kupić do Pada żeby trochę na nich będzie można pograć bo mam jakieś ale one są chyba lichę bo pograłem na nich może z godzię i baterie padły :]
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
kup sobie sprzet z allegro do ładowania Pada przez USB. ja kupiłem za 20 zł - nieoryginalne ( oryginalne jest za 70 zł ) i chodzi bez zarzutu od ponadr 6 miesiecy. Nie marnuje kasy na baterie. Koszt zwroci Ci się po ok. 3-4 miesiacach, wiec opłaca ci się!
 

RoSSeeR

Świeżak
Świeżak
Mam, podoba mi się, sprawdza i przede wszystkim jest *********! Elite!
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
 

slawek70

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem z miesiąc temu identyczną podróbę i żałuję że nie dałem parę groszy więcej na oryginał. Lipa straszna trzyma może w sumie z 5 godz.
 

buczo_007

Użytkownik
Użytkownik
A możesz podać linka do orginału bo nie moge na allegro znaleźć
chyba ze to jest orginalny zestaw http://allegro.pl/microsoft-play-charge-kit-najtaniej-i1789253286.html
 

boruch

Użytkownik
Użytkownik
@up, teoretycznie to jest oryginał, warto przed kupnem napisać/zadzwonić do sprzedającego, czy to oryginał, jak przyśle podróbę to zawsze będziesz mógł oddać.
 

Do góry Bottom