Xbox 360 Pytanie

ea123

Świeżak
Świeżak
Witam mam pewien problem już od dawnego czasu mam zamawiać xboxa i myśle nad tym :


NOWA KONSOLA XBOX 360 SLIM 4GB gotowa pod kinect (1468678542) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Co myślicie o tej aukcji itd ?


Drugie pytanie to takie czy tą konsole da sie przerobić i ile kosztuje??

Pozdrawiam
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Slima się na razie nie da przerobić jedynie wymiana napędu , jak chcesz piracić i przerabiać to kup fata masz przeróbkę od ręki za ok 50-100zł
 

ea123

Świeżak
Świeżak
Nie umien nigdzie znalezc konsoli do 700 zl ;/ Pomzoesz moze ?
 

Chris

Świeżak
Świeżak
Niemożliwe :) W grudniu kupiłem slima za 689 zł + kabelek HDMI i 15 zł wysyłka :)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Nowy Xbox 360 Arcade Sklep Wałbrzych (1465209286) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy do 700 nowej nie kupisz bo chyba o taką ci chodzi jedynie slima Arcade ale jak na razie nie przerobisz , chcesz piracić i mieć pewną przeróbkę do kup Arcade fat albo używanego już przerobionego elita za tą cenę http://allegro.pl/microsoft-xbox-360-elite-120gb-lt-1-1-i1475199982.html
 

ea123

Świeżak
Świeżak
To daj jakiegoś nowego do 700 zł co da sie przerobić !! :x
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
To daj jakiegoś nowego do 700 zł co da sie przerobić !! :x
Bozia rączek nie dała?
 

ea123

Świeżak
Świeżak
Wszystkie sklepy do 700zł nie znajdziesz arcade za chiny jak coś to slima
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
No bo nie kupisz Arcade fat nówka za 700zł BO one nie są już produkowane dlatego leżaki są Mega drogie bo jak na razie to jedyna nowa konsola która da się przerobić bez wymiany napędu dlatego taka cena kup używkę jaspera najlepiej już przerobioną na LT+ Jasper to najmniej awaryjna płyta więc jak kupisz używkę to o rroda nie masz co się bać
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Oj bozia rączek nie dała nie dała albo już są chiny może ??

Xbox 360 arcade za 699 zł dokładnie

Konsola Microsoft Xbox 360 Arcade :: AGARD.pl Sklep internetowy
 

ea123

Świeżak
Świeżak
*
Dostępność:
niedostępny


Oj czytaj moze?
 

tonek12

Użytkownik
Użytkownik
Slima nie da się przerobić lecz nad tym pracują. I nie lepiej dołożyć i kupić slima 250 gb ?
 

Do góry Bottom