Xbox 360 RROD GWARANCJA I PROBLEM...

tommy10014

Świeżak
Świeżak
Witam. mam pytanie dotyczace RRODA (3diody czerwone kod 0102) .Konsolke dostalem po bracie... on kupil ja w irlandii oczywiscie NOWA ZE SKLEPU pogral sobie troche i wyskoczyl mu rrod naprawil w jakims serwisie poza gwarancja za 40Euro ale rrod po kilku miesiacach wrocil. Xboxa odstawil w kąt bo bylo juz po gwarancji ( rok po zakupie ponad) i kupil sobie nowa. Nie dawno bylem u niego i poprosilem go o tego popsutego xboxa zeby sobie go naprawic.Tymczasem pprzeczytalem ze na usterke typu rod MS daje 3 lata gwarancji.
Sęk w tym ze ta konsola jest z 2007-07-25 r .Wiec jest lekko ponad te 3 lata; /
Do tego nie mam gwarancji wczesniejszej no i xbox byl juz wczesniej naprawiany ale nie jest przerobiony.
Moje pytanie brzmi teraz:
czy Microsoft wymieni mi tego xboxa na nowego badz skutecznie naprawi?
czy bedzie tak ze wysle im go zaplace za kuriera a oni odesla go z papierkiem " po gwaranji"?


Dziekuje serdecznie za odpowiedzi z gory i prosze tylko o sensowne wypowiedzi wnoszace cos do tematu :)
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Nie Microsoft Ci jej nie naprawi. Nawet nie wysyłaj bo minęło 3 lata.
 

tommy10014

Świeżak
Świeżak
A mozna zapytac skad wiesz...?
Masz jakies doswiadczenia w tym temacie czy po prostu tak Ci sie wydaje to tak piszesz...?
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
No lol bo jak dzwonisz to miła Pani widzi że twoja gwarancja wygasła.. Przecież na oczy jej nie przyjmie.
 

Mulencja

Użytkownik
Użytkownik
Możesz jeszcze bratu pogratulować geniuszu postępowania. Nie wiem powiem ci tak możesz spróbować, zadzwoń na infolinie powiedz ze wyjechałeś na wakacje (10 lipca br), a po powrocie konsola nie chce się uruchomić sprawdź, czy konsola ma ślady otwierania, jeżeli nie kup na allegro plombę naklej w odpowiednim miejscu. Druga wersja jest taka jeżeli wiesz ze konsola nie ma śladów otwierania możesz spróbować wkręcić wała na infolinii ze np 2 dni przed wyjazdem przypuśćmy 15 lipca konsola padła a ty nie miałeś czasu już bawić się w dzwonienie po infoliniach, czekanie na kuriera.Wracasz po wakacjach i chciałbyś ją oddać na gwarę pytaj czy jest taka możliwość a nuż się uda. (Pamiętaj, czas działa na twoją niekorzyść)
 

Do góry Bottom