Xbox 360 - rrod - kod błędu 0102

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Mam kod błędu 0102. Nie wiem co on może oznaczać. Miałem włączone konsolę na około 15 minut, potem wyłączyłem i jeszcze raz włączyłem i o dziwo działa. Czy to może się powtórzyć?

Model: Elite 120GB - Falcon
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Może się to powtórzyć , prosiłbym po otrzymaniu rroda wysłać do Microsoftu i tam ci poradzą. Jeżeli masz na gwarancji .
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie mam. A jaki jest % szans, że się nie powtórzy? teraz jak drugi raz włączyłem to jest normalnie. Dodam jeszcze, że stało się to jak zmieniłem sobie rozdzielczość Oo.

Cały czas rrod. Myślałem że jednak będzie okej :(
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
masz zimne luty ;) Najbardziej spotykana usterka ;)
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Ile kosztuje profesjonalna naprawa?
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
reballing . :) ok 150 zł :)
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Raz się normalnie włącza i jest git. Nie rozumiem D:

Ten reballing sprawdzałem jest też za 75 w Poznaniu robią. Musiałbym tylko wysłać konsolę. A gwarancję dają aż 6 miesięcy.
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm ja w reballing za 75zł nie wierzę...koleś zrobi Ci reflow i po 2 tyg. konsola znów padnie
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Nie . za 75 to niemożliwe. Jak miałem zrodowaną konsole to szukałem na allegro i była za 69. Wysłałem maila i gość powiedział ,że za moją usterke chce 180 zł ;) Ale zrobił git :) Działa już ponad rok ;)
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Konsola po przywróceniu 720p normalnie chodzi. A problem zaczął się od razu po zmianie rozdzielczości i od razu w Transformersów zagrałem i zawiecha na ekranie w postaci zielonych pionowych kresek i RROD. teraz jest git.
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
no czyli zimne luty pod GPU jednak ;)
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
To znaczy, że konsola była kiedyś naprawiana? I ile NAJTANIEJ wyjdzie naprawa tego pod GPU?
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy była ,czy nie ;) Poprostu jak konsole "ocieplisz" to się włączy na chwile ,a za jakis czas pokażą się "duchy" czyli takie zielono niebieskie paski czy kwadraty itp . ;) co do drugiego pytania to nie jestem pewien ale cos ok 120 zł :) chyba ,że reballing to ok 150 zł ;)
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Nie zawsze musi być ocieplona. Tak raz na 5 razy RROD wyskakuje.
 

Do góry Bottom