Xbox 360 Slim 4GB Pomocy

Dudus66

Świeżak
Świeżak
Witam zakupiłem xbox 360 slim 4gb z datą produkcji 2010 coś pod koniec roku
Pytałem sprzedającego czy był rozkręcany czy serwisowany
On odpowiedział że nie był . i ma plombe.
Przyjechał do mnie z jakąś srebrna plombą ukurzony jak nwm .
Postanowiłem go sb oczyścić rozkręciłem wszystko pięknie (nie było oryginalnej plomby)
i w środku znalazłem karteczkę przyklejoną M$ jak oderwalem zostawiła ślady z napisem M$.
Czyli była serwisowana , Pisało tam tak "Repairer Number 16 ... Fault(s) Repaired DFI ... Repair Date 08,08,12" Chciałem się dowiedzieć co tam było nie tak co to jest to DFI i czy grozi jej np RROD czy coś w tym stylu czy będzie działać :D Chodzi w miarę cicho , grzać się grzeje ale najbardziej na wylocie to czytałem że tak mają slimy i nie ma sie co bać . Jak ktos wie co to jest to DFI to proszę o odpowiedź Pozdrawiam :D
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O ile się nie mylę to będzie płyta główna.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Microsoft nie zostawia takich rzeczy w konsoli, przynajmniej na kilkadziesiąt wysłanych sztuk nigdy takiej nie widziałem.
 

Dudus66

Świeżak
Świeżak
Zostawia zostawia . Byla biala kartka jak oderwalem byly znaki Microsoft jak plyta glowna to wymienili na nowa i powinno byc okej nie ? RROD JEJ nie powonien grozic nie ;)?
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Raczej nie,graj nie nie zastanawiaj się.
 

Dudus66

Świeżak
Świeżak
2H grania i coś trzeszczy gdy przytrzymam konsolę to przestaje jak puszczę zaczyna trzeszczeć :D NWM co to ma być :D
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może źle poskręcana ,poskładana.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
nie bądź przewrażliwiony i graj na konsoli jak się popsuje to zaczniesz się martwić ;)
 

Dudus66

Świeżak
Świeżak
Sprzedałem kupuję one więc lajtowo :D
 

Do góry Bottom