Xbox 360 Slim Błyszczący - Matowy

zwoolf

Użytkownik
Użytkownik
Witam
mam pytanie odnośnie tej aukcji NOWA KONSOLA XBOX 360 SLIM 4GB gotowa pod kinect (1468678542) - Aukcje internetowe Allegro
na zdjęciach ten Pan ma konsolkę matową i błyszczącą, czy są konsolki matowe czy tylko takie na zdjęciu jest?
Po czym się dowiem że to konsola jest błyszcząca,
pisałem do tego Pana odpisał mi błyszcząca, napisałem po 3 dniach to już jest matowa.

ja chcę błyszczącą bo ładnie wygląda .
 

bgszef

Banned
Nie ma matowych slimow, Sa tylko blyszczace. Ladnie to wyglada, ale to jest jej najwieksze przeklenstwo :)

@down
no to mnie zaskoczyles, bylem przekonany, ze tylko blyszczace sa
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
Błyszcząca to nie jest dobry wybór. Wiem bo miałem kilka takich konsol. odciski palców zostają po każdym dotknięciu, kurz widać na niej strasznie już po paru godzinach, i bardziej się rysuje.
jakbyś chciał slimkę 4gb od forumowicza - XBOX SLIM 4GB KINECT READY + GRAND THEFT AUTO IV (1487661781) - Aukcje internetowe Allegro

Po za tym, 4gb jest MATOWA tylko. Błyszcząca jest 250GB, więc koleś jakieś kastrat zestawy sprzedaje, nawet bez real photo ;) Jakby GTA Cię nie interesowało, możemy się dogadać żeby sprzedać bez. Jakby co pisz gg. Pozdrawiam



Nie ma matowych slimow, Sa tylko blyszczace. Ladnie to wyglada, ale to jest jej najwieksze przeklenstwo :)


oj kolego, wejdź w link i sprawdz czy nie ma ;)

edit. konsola sprzedana ;)
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie, blyszczace sa wersje slima z dyskiem 250gb, a matowe sa te wersje arcade 4gb. Co do narzekania na ta obudowe...To jest konsola, jak ktos jest taki wybredny to niech sobie kupi x360 za xxxxx $ z brylantami, ta sie pewnie nie kurzy i nie rysuje ;]
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Błyszcząca się ładnie prezentuje ale z biegiem czasu widać ryski nawet po normalnym użytkowaniu. Ja bym brał matową :)
Co do aukcji to na 100% jest to konsola z matową obudową, ponieważ jest to Xbox 360S 4GB. Co do zdjęć nie są to real foto więc nimi się nie sugeruj :)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam X360 slim 4gb z matową obudową i uwazam ze to byl dobry wybór
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Polecam sciereczke do okularow + plyn do okien. Wszystko sie ladnie czysci.
 

BagBag

Świeżak
Świeżak
Mogli by sprzedawać w zestawie z błyszczącą
 

Do góry Bottom