Xbox 360 slim czy PS3 slim

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Cześć

Poradzcie mi prosze ktora konsolka jest lepsza, mowa o wersjach 4gb.
Nie chodzi mi tutaj w ogole o exlusivy bo zamierzam jedynie grac w gta i watch dogs.

Ktora jest cichsza, wydajniejsza( w tym lepsza grafika), mniej sie grzeje.
 

Bogusz

Banned
Bierz xbox 360 !!!
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Ale prosze o jakis konkret.
Minusem dla x'a jest płatny internet i to mnie boli.
Patrzac na allegro to ceny padów xbox =150 zł a ps3 50zł
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
PS3. :chuncky:
A teraz czekam na atak hehe ..
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
skoro cie boli platny internet to po co bierzesz xboxa pod uwage? obie konsole sa takie same, na multiplatformach ciut lepsza grafika jest na xboxie
 

Dremmer

Świeżak
Świeżak
Powiem tak.. jeśli nie interesują Cię exclusive i chcesz grać przez sieć za free to PS3 jednak jeśli masz kasę na golda to Xbox 360 w końcu płacisz za coś prawda więc...
Nie miałem PS3 ale xbox360 slim z płytą chodzi trochę głośno jednak jeśli nagrasz grę na dysk to jest cichy jednak tu mowa o 4GB więc nie nagrasz żadnej gierki co o grzanie się x'a to wiadomo, że ciepły musi być bo to znaczy, że działa:) Więc mówię nie wiem jak jest z PS3 bo nie miałem ale powiedziałem Ci przynajmniej jak slim mniej więcej działa;)
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Czy xboxa slim mozna dokupic dysk ? Musi on byc pod wersje slim czy moze byc np. elite.
 

Dremmer

Świeżak
Świeżak
Można jednak się nie opłaca bo nie każdy dysk pasuje tzn nie jest kompatybilny z konsolą i mogą być problemy a jak już kupisz dysk to wyniesie cię mniej więcej tyle samo co za konsolę z 250GB;p
 

Do góry Bottom