Xbox 360 Slim HDMI - VGA

BNQ

Świeżak
Świeżak
Witam!
Dopiero co nabyłem konsolę i chciałbym ją podpiąć pod SAMSUNG SyncMaster 2233 22' 1920x1080 lecz nie posiadam w nim HDMI.
Czy gdy już nabędę tak ową przejściówkę to czy nie będzie problem w odczytaniu obrazu w fullhd ?
KABEL VGA - HDMI 3 M (2743640245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

bodzio.man

Świeżak
Świeżak
Ja bym nie ryzykował. VGA to złącze analogowe HDMI cyfrowe . Twój monitor wg specyfikacji z netu posiada wejście DVI (cyfrowe) więc jeżeli faktycznie posiada takie gniazdo brałbym coś takiego HDMI na Dvi np. KABEL HDMI-DVI XBOX360 - GWARANCJA - SKLEP! (2718769413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

BNQ

Świeżak
Świeżak
brak edycji

Niestety nie posiadam Dvi mam tylko i wyłącznie VGA.

Jakieś inne propozycję ?
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawia mnie po co robią moitory Full HD skoro mają tylko VGA...

Nie zostaje ci nic innego tylko zakup kabla HDMI>VGA. Tylko wiadomo, że nie będziesz miał dźwięku więc musisz zwykły kabel AV rozbebeszyć i podpiąć razem z HDMI i do AV wpiąć tylko dźwięk na chinche.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przenoszę do odpowiedniego działu. BNQ nie pisz post pod postem
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawia mnie po co robią moitory Full HD skoro mają tylko VGA...

Nie zostaje ci nic innego tylko zakup kabla HDMI>VGA. Tylko wiadomo, że nie będziesz miał dźwięku więc musisz zwykły kabel AV rozbebeszyć i podpiąć razem z HDMI i do AV wpiąć tylko dźwięk na chinche.
Bo Xbox poprzez VGA obsługuje rozdzielczości: 640-480, 848-480, 1024-768, 1280-720, 1280-768, 1280-1024, 1360-768, 1920-1080


Kabel HDMI->VGA? Dobre sobie... skoro niedawno nabyłeś ten monitor to go oddaj i weź taki co ma wejście HDMI albo od biedy DVI. Bo tak zostaje ci tylko X360->monitor przez analogowe VGA.
 

Do góry Bottom