Xbox 360 slim już złamany....

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
I jak zwykle offtop nt. piractwa. I te "jak zrywałem folię z nowego pudełka byłem przeszczęśliwy" tiaaaa. Widać nerdy...

@topic. Fajnie że go złamali, dowodzi to trwałości sceny. Myślałem że po wydaniu LT wykruszyli się, a tu bach hack. Poczekamy na firmware i zobacze jak to wszystko działa. Oby nie było większych problemów.
Tymczasem - Team Xecuter, Team Jungle czekamy na JTAG 89xx !
 

Alex_Xbox

Użytkownik
Użytkownik
Po Teamie Xcutera nie spodziewał bym się Fake, pewnie za niedługo zaczną sprzedawać coś do ich flashowania.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Uuu szybko pękła ta slimka, mnie to się czasem wydaje, że M$ specjalnie nie przykłada się do zabezpieczeń...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Po pierwsze:
Update: Just to answer a few comments:
Comment: It’s fake
Answer: We are Xecuter, C4E and Team Jungle. Duh.
Comment: …Get rich quick scheme
Answer: You mean like all the other free firmwares released ? Xecuter finance everything in the group so you don’t have to.
Comment: Does anyone knows a cheap decapping service in Europe?
Answer: If only they still used the MT1319L, eh?

We love it when something like this gets released, all the crazies come out of the woodwork craving for a bit of the spotlight. The console scene never changes does it? Just enjoy the fact that a public method to hack your shiny new 360 will be available shortly.
Wiec koniec spekulacji czy fake czy nie.

I od tej pory zadnych moralnych wywodow na temat piractwa bo bedzie warn +3. Tylko na temat samego fw itd.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom