xbox 360 slim matowy vs błyszczący

kondziox852

Świeżak
Świeżak
Iż jestem świeżakiem to witam wszystkich na forum, w tym temacie wypowiadamy się na temat "koloru" (nie wiem jak to ująć) xboxa 360 slim :D
Co lepsze matowy czy błyszczący ?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Blyszczacy bardzo szybko sie rysuje. Matowy nie,jest duzo lepszy.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
 

BartexXx20

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie to samo co wyżej :) ale ja mam błyszczący i nie narzekam, staram się tylko trzymać go w 1 miejscu i nie jest tak porysowany.
 

Dobo

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie matowy.
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Błyszczący jest chyba ładniejszy ale matowy lepszy. Nie brudzi sie tak szybko(a jak sie ubrudzi i trzeba go umyć to ni zostają smugi ;D) i nie rysuje.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
jak jesteś pedantem to kup błyszczący i nie dotykaj go + codziennie przejedź go szmatką z mikrofibry, a jak Ci się go dotknie to płyn do czyszczenia ekranów i papierowy ręcznik, ja bym tak przynajmniej robił bo muszę mieć czysto wszystko ;] no i oczywiście bardziej efektowny jest błyszczący jak masz go w jakimś salonie na szklanym stoliku itp. matowy też spoko i mniej wymagający :D
 

Hikaru

Świeżak
Świeżak
Matowy nie wygląda tak estetycznie jak błyszczący, lecz ten drugi szybko się rysuję. Polecam matowy.
 

momos

Użytkownik
Użytkownik
bierz mat ;)
 

SuchyRR

Użytkownik
Użytkownik
Matowy ! Mam błyszczącego i jest strasznie zarysowany !

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja nie wiem co wy tym xbox'em robicie że porysowany ;| ja mam wiele błyszczących rzeczy min. tv samsunga z polerką że każdy na necie pisze że się rysuje i do dziś nic
 

widmot

Użytkownik
Użytkownik
Jak dbasz tak masz sama się nie rysuje. Piano black jest ładniejszy ale jak będziesz często przenosił konsole to lepsza będzie matowa ja mam piano black bo mojej dziewczynie się taka podoba jak dla mnie to bez różnicy byle działała

Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2
 

chudy456

Użytkownik
Użytkownik
w błyszczącym masz 250GB od razu a w matowym 4GB
 

mrSzYmPeK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
MAtowy :))
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Slim to Slim ale macie problem heheh

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

mrSzYmPeK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zawsze możesz sobie kupić inną obudowe :)
 

Do góry Bottom