Xbox 360 Slim - Napęd

budziu

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest inny sposób na sprawdzenie jaki ma się napęd w konsoli (Xbox 360 Slim 4GB),niż przez rozkręcenie ? :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Oczywiście - po dacie produkcji
 

budziu

Użytkownik
Użytkownik
a można się dowiedzieć jakie daty produkcji to jakie napędy ?
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
z tyłu obudowy masz naklejkę z datą produkcji konsoli jak napiszesz na forum tą datę to ktoś z forum odpowie Ci jaki posiadasz model napędu
 

budziu

Użytkownik
Użytkownik
Data produkcji to :

2010-08-07 :)
jaki może posiadać napęd ? i czy jest do przerobienia (flash, a nie wymiana napędu) ?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
jak masz model 1439 to masz liteon DG 0225 - wiem bo sam sprawdzałem
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
jesteś tego pewien? bo też mam 1439 i poza tematem chce się dowiedzieć gdzie to sprawdziałeś ;)
 

kUcUs

Banned
Hmm w tej chwili nie ma możliwości przerobienia slima, są narzędzia a nie ma firmware do tego typu rzeczy ;) trzeba poczekać jeszcze troche czasu i musi być to sprawdzone, bo chyba nie chcesz aby było oflagowanie na konsoli ? ;)
 

budziu

Użytkownik
Użytkownik
jak masz model 1439 to masz liteon DG 0225 - wiem bo sam sprawdzałem
no mam model 1439, hmm a żeby się upewnić ? :p

Model : 1439
Data produkcji : 2010-08-07
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
to zostaje tylko rozkręcenie bo z tego co wiem nie ma innych sposobów

// ja mam konsole wyprodukowana 3 dni później i też model 1439 więc jedziemy na jednym wózku ;)
 

budziu

Użytkownik
Użytkownik
to jak wreszcie jaki napęd ? :p
 

krysiu

Świeżak
Świeżak
Czy coś się ruszyło w tym temacie - ja również mam model 1439 ale data produkcji to 2010-11-18. Z tego co piszecie to ta wersja nie ma przeróby jeszcze - na stronie Na c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks model 0225 już prawie skończony - macie pewność że to jest wersja 0225 ?
 

fazixxl

Świeżak
Świeżak
Witam Ja mam model 1439 data 2011-04-15 na obecną chwile da się coś zrobić chodzi mi żeby sciagniete gry chodziły.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tak, masz 0225 lub 0401
 

zolnierz45

Banned
Budziu masz liteon 16D4S firmware 0225,wiem bo mam slima z dokładnie taką datą produkcji i parę dni temu go pięknie przerobiłem sobie;)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tutaj możesz sprawdzić jaki masz napęd, bez rozkręcania konsoli.
Xbox 360 Drives - List
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie napędy 0225 da się przerobić.. na allegro przeróbka kosztuje 100zł
 

grzesiek001x

Świeżak
Świeżak
konsola z 2011.03.14 model 1439 ma napęd DG-16D4S ver.9504
 

psychofans

Świeżak
Świeżak
a wiecie może jaki napęd jest w konsoli z 29.08.2011? Na tej liście nie jest pokazany, a przeraża mnie ta data jeśli chodzi o ewentualne przerobienie.
 

Kakashi

Banned
prawdobnie Lite-On 1175 DG-16D5S nie przerabialny ,ale może być inny rozbrać sprawdzić na Xbox 360 Drives - List
 

Do góry Bottom