Xbox 360 SLIM PORADA PILNE

Mistico

Banned
Mam okazje kupić konsole xbox 360 slim za 200 zł sama konsola. Była w zestawie z dyskiem 250gb z grami na dysku 2 pudełkowe, z padem i pełnym okablowaniem za 400zł. Ale wynegocjowałem samą konsole za 200 zł i zaproponowałem przesyłkę za pobraniem żebym mógł zobaczyć przedmiot wysłał mi zdjęcia na prośbę pisało że sprawna bez problemów pytałem jeszcze na mailu i powiedział że nie naprawiana. A wy co byście zrobili brali xboxa czy nie. A i napisał że wysyłka za pobraniem 29zł i że może wysłać jak mu wpłacę przed wysłaniem pieniądze na wysyłkę.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
jak dla mnie fake.... pobranie to pobranie - niech doliczy 29zł do tych 200zł i tyle. a tak to weźmie 29zł i zniknie. zresztą ostatnio na forum było głośno o jednym gościu co sprzedaje na tablicy za 400zł Slima... i to fake
 

Mistico

Banned
To link http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-250gb-ID27ouZ.html właśnie nie ufałem zbyt bardzo w to więc lepiej dozbieram te 200zł i kupie jakiegoś jaspera.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
w Polsce nie ma aż takich okazji i koniec kropka. a jak ma wysłać za pobraniem to niech wyśle bez wpłaty na konto. śmierdzi to wałkiem na kilometr
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak dla mnie fake.... pobranie to pobranie - niech doliczy 29zł do tych 200zł i tyle. a tak to weźmie 29zł i zniknie. zresztą ostatnio na forum było głośno o jednym gościu co sprzedaje na tablicy za 400zł Slima... i to fake
Mój kolega ze szkoły kupił u tego kolesia Samsung Galaxy SIII i wpłacił mu zaliczkę. Na szczęście tylko 50 zł.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zapytaj się skąd jest bo preferujesz odbiór osobisty. jak zacznie kombinować to wał i tyle
//Edit
napisz że jesteś z jego okolic i nie stanowi problemu dla Ciebie podjechać autem
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Xbox 360 SLIM PORADA PILNE

Poda adres i bedzie się śmiał, ze kolejnego wyslal pod zly adres.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
okazje tylko są w marzeniach kupiłem ostatnio slima na tablicy sprzedajacy był aż za miły oczywiscie wysłał mi za pobraniem 465zł w błoto nie było opcji sprawdzania zawartosci wiec zapłaciłem otworzyłem na poczcie a w srodku kapusta i stare ksiazki może ktos zna takiego kolesia z ozorkowa adam wisznio..... pozdrawiam i niepolecam okazi
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
myslicie ze ludzie oddadza Wam cos za polowe ceny? slima za 200zl? a moze za darmo? - później płacz i uczucie wyr... w du...
 

krisiooo950

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam udać się do Tesco, masz tam nówkę za 579zł.
 

Do góry Bottom