1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 slim - problem z odbieraniem sygnału przez telewizor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robcio26, Lipiec 18, 2013.

1. robcio26

robcio26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Opole
    Mam taki problem posiadam mały telewizorek jakieś 17 cali funai taki troche bardziej "badziewny"(tani). Podłączam konsolę do niego zwykłym kablem av composite dołączonym do konsoli, ale mam kłopoty z odebraniem sygnalu od konsoli caly czas jest niebieski ekran. Próbowałem też podłączyć te trzy końcówki(czerwoną białą i żółtą) to takiego adaptera(też dołączonego do konsoli) i podłączyć do tv i dalej nic. Tzn wykrywanie przez telewizor sygnału od konsoli jest bardziej losowe bo np wczoraj jak włączyłem konsolę z podłączonym kablem av troche konsola pochodziła później odczepiłem podczas działania konsoli końcówkę od konsoli(kabla av) i ponownie ją przyczepiłem to nagle jakimś cudem pojawiło się loogo xbox 360 i wszystko normalnie chodziło. Próbowałem wyłączyć i włączyć tv od nowa dalej nic raz wykrywa a raz nie jak mu się podoba. Na innym telewizorze jak podłączam przez kabel hdmi wszystko ddziała normlanie.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    956
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pewnie gniazdo w TV jest uszkodzone.
    spróbuj podłączyć jakiś inny sprzęt, np DVD czy.... cokolwiek innego i zobacz czy pójdzie.
    obstawiam na uszkodzone gniazdo

4. robcio26

robcio26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Opole
    uszkodzone raczej nie jest bo jak by było uszkodzone to by nie odbierało sygnału w ogóle a w moim przypadku sygnał raz odbiera a raz nie
    //edit
    Chyba już wiem w czym jest problem. Jak już ktoś pisał na tym forum konsola z RGH nie chciała odpalać jak się odpinało kabel hdmi i go znów wpniało. Ja jak podłączałem konsole do innego telewizora to siłą rzeczy musiałem to odłączyć kabel hdmi i zamiast niego podłączyć zwykły av composite. Dlatego w tym innym telewizorze nie chciała botować. Po prostu konsola musi stać w jednym miejscu i kabla hdmi nie można odłączać. Moje pytanko czy to jest wina(gościa który mi robił RGH z allegro) czy też tak się po prostu czasem dzieje(zmiana napięć itp). Ktoś tak miał oprócz użytkownika: @#Jabar. Czy to jest normalne podczas przeróbki RGH?

Wczytywanie...

Poleć forum