Xbox 360 Slim, pytanie

PROximo

Świeżak
Świeżak
Witam,

Czytałem tutaj różne posty ale nadal jestem trochę laikiem w tych sprawach :p Chcę kupić w/w konsolę nową z LT 3.0.

Czy opłaca się kupić za 1425zł zestaw (wszystko nowe):
- konsole Xbox Slim 4GB (przerobiona pod LT 3.0)
- zasilacz
- pad
- kinect
- nagrywarka iHAS
- 6 miesięcy gwarancji

Dodatkowo mam jeszcze parę pytań:
- czy to prawda że aby wgrać LT 3.0 musi coś zostać przewiercone w konsoli? (tak mi powiedział sprzedawca)
- czy wszystkie gry da się nagrać później po LT 3.0
- jaką tolerancję głosu ma napęd w konsoli podczas grania (jak głośno pracuje podczas gry)
- oraz czy to rzeczywiście iż jeśli opłacę XboxLIVE to mogę grać na kopiach zapasowych po internecie?

Dziękuję za każdą odpowiedz oraz przepraszam jeśli poniższe pytania pojawiły się w innych postach.

Pozdrawiam
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Myśle że jakbyś poszukał to byś znalazł taniej :)

Tak, aby wgrać LT+3.0 w przypadku chipu w napędzie WINBOND trzeba zrobić drill (dziurke) w chipie..
Narazie wszystkie gry jakie są odpalisz na LT+3.0
Dosyć głośno, najlepiej instalować gry na dysk wtedy i napędu nie słychać i się laser mniej zużywa, jak grasz z napędu w czasie gry to i tak nie zwracasz na to uwagi, chyba że grasz w nocy i po cichu..
Tak, jeśli kupisz golda to możesz grać na LT+3.0 w XBL, od 2009r. nie było banów, więc małe prawdopodobieństwo że dostaniesz.
 

PROximo

Świeżak
Świeżak
aby mieć dysk to chyba bym musiał mieć RGH a sprzedawca mówił mi że jesli bede miec LT i RGH to nie bede mogl wtedy grac po necie
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Dysk orginalny od ms=lt
Najzwyklejszy dysk + brak mozliwosci grania multi=rgh

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

PROximo

Świeżak
Świeżak
adikx żebym teraz się nie pomylił

jeśli kupię konsolę slim z 250gb i wgranym lt 3.0 to mogę normalnie odpalać gry z dysku twardego xboxa?

a jeśli chce odpalać grę z dysku zewnętrznego to muszę mieć RGH (ale czy lt 3.0 też potrzeba?)
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Rgh- grasz z dysku, nie masz dostepu do xbl.
Przy lt wypalasz plytki i grasz (masz dostep do xbl). Gre mozna zgra na dysk ale i tak musi byc plytka w napedzie, jak w orginalnej konsoli.

Rgh i lt to 2 rozne przerobki. Mozna miec dwie, w przypadku gdy masz duzo plyt wypalonych i nie usmiecha Ci sie sciaganie ich od nowa.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

PROximo

Świeżak
Świeżak
dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)

zastanawiam się czemu na filmiku o RGH Introducing FreeStyle 3 A.K.A. F3 | RealModScene.com - YouTube pokazuję temperaturę w danym mieście, siłę wiatru itp. wygląda to tak jakby konsola łączyła się z internetem... czyli na RGH można podłączyć się pod wifi?

tak z ciekawości spytam, na XBL rzeczywiście można tak łatwo grać wykupując tylko sam abonament? bo jedni na forach piszą że lecą bany a inni że już ich nie ma...

teraz mam mały dylemat czy RGH i multum gier w jednym miejscu bez możliwości gry po necie czy może LT3.0 gdzie będę musiał uważnie rozważać nagranie każdej gry i później taszczenie tych wszystkich płyt :p
 

Wrona93

Użytkownik
Użytkownik
tak łaczysz się z netem możesz zobaczyć pogode pobierać aktualizacje gier (TU) i pobieranie okładek i jest alternatywa XBL nazywa się LINK i możesz grać multi na RGH w nie wszystkie gry i za darmo. A przeróbki różnią się tym RGH brak XBL ale wżucasz gry odrazu na dysk bez płyt LT możesz wżucać na dysk i masz XBL i możesz grać z płyt.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)

zastanawiam się czemu na filmiku o RGH Introducing FreeStyle 3 A.K.A. F3 | RealModScene.com - YouTube pokazuję temperaturę w danym mieście, siłę wiatru itp. wygląda to tak jakby konsola łączyła się z internetem... czyli na RGH można podłączyć się pod wifi?

tak z ciekawości spytam, na XBL rzeczywiście można tak łatwo grać wykupując tylko sam abonament? bo jedni na forach piszą że lecą bany a inni że już ich nie ma...

teraz mam mały dylemat czy RGH i multum gier w jednym miejscu bez możliwości gry po necie czy może LT3.0 gdzie będę musiał uważnie rozważać nagranie każdej gry i później taszczenie tych wszystkich płyt :p
internet a xbox live o dwie rózne sprawy
 

Do góry Bottom