• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox 360 Slim - refurbished?

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Ave :D
Ostanio kupilem slimke, i wczoraj zauwazylem, ze w przeciwienstwie do innych modeli w miejscu ponad plomba gwarancyjna mam taki napis: ICASA APPROVED, i w rogu kilka numerow (cos a'la TA-2010/216)
Czy to oznacza ze konsola byla refabrykowana czy cos?
Powiedzcie, czy wy tez macie takie cos na swoich slimkach ;p
PS. Post byl sponsorowany prze polskie literki, ktore mi nie dzialaja :cool:

Rodman

Świeżak
Świeżak
Hej ja też mam takie coś jak piszesz Mam xbox slim 4gb
Kupiłem w Media Markt zestw razem z kinectem karton był w bardzo dobrym stanie
Patrzyłem też na pada na naklejce jest ten napis ICASA APPROVED taki jak na konsoli

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ICASA Approved oznacza ze spelnia wszystkie normy co do lacznosci bezprzewodowej. Na niektorych telefonach i urzadzeniach wifi tez masz ten certyfikat.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Ice Crystal

Użytkownik
Użytkownik
Eeee... a dlaczego nie wszytkie slimy mają takie oznaczenia?? No i co oznacza ten nr. TA-2010/216?
A tak z moich prywatnych domysłów: Czy mogłoby być tak że biorą kilka konsol z lini produkcyjnej, testują, tak jest git to dają ten napis ICASA i wio do pudła?
:D

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Konsole sa montowane w 3 fabrykach, m.in. w Meksyku i Chinach. Mozliwe ze w ktorejs z nich jest wymog co do certyfikatow.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Do góry