Xbox 360 SLIM RGH - Wymiana dysku twardego

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam przerobioną konsole Xbox 360 Slim na RGH i chciałbym wyminieć w nim dysk.
Obecnie mam 250gb, posiadam na nim gry. Czy wymiana dysku sprawi, że przeróbka będzie wymagała wgrania jakiegoś oprogramowania?
Przeróbkę wykonywał z tego forum Dexter, jakieś 5 lat temu :)

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Odpowiedzi jest wiele bo możliwości jest wiele. Na dysku są tylko gry czy wszystko ? Jak wszystko to trzeba będzie to przenosić/kopiować przy pomocy pendrive/dysku usb. Ogólnie to jest banał.

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
są gry, save itd. Czy jakies oprogramowanie rgh to nie mam pojecia.
Mozna zakupic jakikolwiek dysk 2.5 cala do x360 czy musi to byc specjalny dysk od microsoftu ?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Normalny dysk laptopowy. Jak ci się nie chce z tym bawić to możesz podłączyć dysk pod USB i tam wrzucać gry też będzie działać. Jedynie ścieżkę trzeba dodać w FSD/Aurora.
''Oprogramowanie'' to dashlaunch/FSF/Aurora/mx360/ini co tam masz.. wystarczy skopiować na nowy dysk i sprawdzić czy się coś nie poprzestawiało w konfiguracji.

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
A może ty być dysk od PS4 Slim ? W takim wypadku musiałbym dokupić kieszeń specjalną?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może być. Dysk podłączysz przez adapter SATA > USB lub obudowę a nawet stację dokującą.

https://allegro.pl/listing?string=usb sata&sourceid=Mozilla-search&order=m&bmatch=baseline-n-ele-1-0-1130

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
To dobra informacja, bo dokupię sobie dysk do PS4 i stary dam do Xboxa.
Jednak chciałbym włożyć ten dysk do środka Xboxa. Będę musiał dokupić jakąś specjalną kieszeń? Bo chyba taki "surowy" dysk nie będzie pasować ?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dysk powinien być w plastikowej obudowie, można ją otworzyć i przełożyć zawartość.

Xratheros

Użytkownik
Użytkownik
Ściągnąłem tę pokrywę od dysku i wymieniłem na dysk z PS4. Dysk który był w Xboxie jest nieco grubszy od tego z PS4, co za tym idzie dosyć luźno chodzi w pione. Niby nie powinno przeszkadzać przy użytkowaniu, ale gdybym przenosił konsolę i np obracał to mógłby się szarpać

Do góry Bottom