Xbox 360 slim RGH

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
kupiłem konsolę która miała mieć RGH i LT. Po fakcie okazało się, że jednocześnie mogę używać tylko jednej opcji i do RGH muszę coś "dograć". Z konsoli wystają dwa przełączniki(chip on i zapis on) i kabel zakończony kartą SD. Pomóżcie zielonemu...

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zrób zdjęcia tego, ładuje się xell?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zdjęcia ogarnę jak wróce do domu. Tak obrazowo, to z boku mam dwa przełączniki, chip i zapis ktore mogę przełączyć w pozycję on lub off. Z boku wystają też kable zakończone kartą SD(prawdopodobnie do flashowania). Menu wygląda standardowo, nagrane płyty które dostałem działają bez problemu.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zapewne przełącznik to blokada zapisu kości nand. Wiec rgh masz wgrane. Konsola uruchamia się po włączeniu czy trzeba odczekać z 15s?

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uruchamia się normalnie, z tego co mówił sprzedawca, to przy tej przeróbce nie da się jednocześnie korzystać z LT i RGH i trzeba coś dograć przez tą kartę

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Da się, to nie ma nic do tego. Trzeba rozebrać zobaczyć czy jest chip zamontowany.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To jest fsd zainstalowany działa? Odpal xexmenu live z płyty i zobacz czy działa. Włączenie konsoli otwarciem tacki, zobacz czy uruchomi xella

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po przełączeniu chip na on i odpaleniu, konsola nie wstaje. Spróbuję wypalić płytę z xexmenu i sprawdzę.
Edit: Nic się nie odpala, przesyłam zdjęcie konsoli.

Attachments

Ostatnia edycja:

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Xexmenu nic ci nie da, jak nie uruchamia się konsola. Ja więcej nie pomogę, mogę ewentualnie przyjąć na serwis.

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsola się włącza, dioda świeci, ale nic nie wyświetla na TV. Jeżeli chodzi o serwis, to jak ewentualnie możemy to załatwić?

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Żeby coś wycenic na odległość, rozbierz konsole i zrób zdjęcia

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spróbuję jeszcze pobawić się jrunner'em, chociaż jeszcze tego nie rozkminiłem i nie jestem w stanie się połączyć. Jeżeli się nie uda, to rozbiorę konsolę i wkleję zdjęcia.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Post w złym temacie sory

Ostatnia edycja:

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Musisz mieć czytnik odpowiedni oraz zapewne coś przełączone w konsoli żeby czytnik był aktywny. Dodatkowo musisz mieć chip w konsoli, którego obstawiam że nie masz, bo ładuje się oryginalne menu.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To mamy tu chip oraz do odczytu nand rgh. Nie pamiętam czy pytałem, sprawdzałeś czy włącza się xell? Jeśli nie, to pisałeś że masz tam przełącznik musisz dać na on i zrobić odczyt nandu. wykonać rgh (wgrać przygotowany wsad)

kocyk12345

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xell się nie uruchamia, a po przęłączeniu zapisu na on, jrunner nie wykrywa pamięci. Nie wiem, czy to problem sterowników, czytnika w laptopie, czy może czegoś innego...

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom