Xbox 360 Slim wyłacza się :(

Witam! otóż mam taki problem konsola po paru godzinach grania od 3-6 zależy wyłacza się samoczynnie konsola jest z 2010 roku jakieś porady co z nią zrobić dodam że konsola jest przerobiona rgh. Z góry dzieki :)
 

mlkgmk

Banned
Odp: Xbox 360 Slim wyłacza się :(

polecam wgrac dashlauncjh 3.06 i w system info ustawic np. 35% krecenie wiatraka.

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 993D za pomocą Tapatalk 2
 
a podpowie mi ktoś jak wgrać dashlaunch 3.06? no wszystkie gry mi chodzą i wgl bo gdzieś 3 miesiące temu robiłem przeróbke dzwoniłem do serwisu i gość mówił że pasuje paste wymienić na gpu i cpu.
 

mlkgmk

Banned
Odp: Xbox 360 Slim wyłacza się :(

dashlaunch sciagasz jest link na forum. kopiujesz na konsole odpalasz dajesz zainstaluj. nastepnie wchodzisz w system info i krecisz wentyle. potem sprawdzasz temperatury w fsd. generalnie myk polega na tym by znalezc kompromis miedzy praca wentyli a temperaturami.

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 993D za pomocą Tapatalk 2
 
no temp mam tak 77-80 po graniu. Jest w normie ?
 

mlkgmk

Banned
Odp: Xbox 360 Slim wyłacza się :(

w sumie to ja mam zeby przy 82 sie wylaczala. mowie sprobuj z dashlaunchem.

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 993D za pomocą Tapatalk 2
 
ok dzieki zaraz bede próbował sciagłem z forum Dash Launch 3.06 i wypakowałem i mam tam jakieś pliki wżuciłem to na pena i co mam odpalić jest folder installer i XellLaunch w tych folderach sa pliki xex który mam odpalić na konsoli?
 

wasil23oki

Użytkownik
Użytkownik
kolega mlkmg dobrze mówi, ja osobiście miałem ten sam problem, podkręcanie fan na 65% pomogło, temp zbiło mi do max 60 stopni w bardzo upalne dni, w zime mam 53 max., w najbardziej zaawansowanych grach, pzdr.
 

mlkgmk

Banned
Odp: Xbox 360 Slim wyłacza się :(

dla mnie najlepszy sposob to zrobienie freeboota w jrunner i ustawienie target temp. xbox wtedy dostosowuje predkosc wentyli do temp. ja mam na coronie 4gb ustawione na cpu 66 stopni i takie trzyma, a przy tym cisza.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

Do góry Bottom