Xbox 360 Slim - zabezpieczenie dysku, bardzo wysokie temperatury.

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Hej.

Mam Xbox 360 Slim, wersja z 2012 roku (zasilacz 120W). Niestety podczas paru godzinnej gry (Fifa, GoW) konsola troszkę się nagrzewa wewnątrz, ciepłe powietrze nie najlepiej jest odprowadzane i wędruje w okolice dysku twardego. Po wyłączeniu konsoli i wyciągnięciu go = tost w ręku. Z tego co wiem dyski twarde bardzo nie lubią wysokich temperatur, a zwłaszcza te, które są dedykowane pod X360. Przy takich warunkach pracy szybko łapią BAD SEKTORY. Chciałbym tego uniknąć (HDD 500GB, trochę wydałem), mam wiele gier pobranych ze sklepu, czesto w nie gram, więc dysk pracuje na okrągło.

Moje pytanie jest następujące:

Czy mogę nabyć gdzieś przedłużkę i zamontować dysk w osobnej zabudowie (np. aluminiowej - będzie dobrze odprowadzać ciepło) i podłączyć za pomocą kabelka do konsoli? Dysk znajdowałby się po prostu poza obudową konsoli. Xbox będzie dostrzegał cały dysk, tj. ~500GB, czy tylko częśc 32GB jak to ma miejsce w przypadku podłączenia dysków zewnetrznych do USB?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko 32 gb podłączając pod usb. Całą pojemność dysku USB uzyskasz przerabiając konsolę (RGH)
Gier jak coś to nie stracisz, są one przypisane do konta, i po ewentualnej wymianie dysku pobierzesz je ponownie ;)
 

Do góry Bottom