• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

xbox 360 slim zniszczyl mi plyte

sacha96

Świeżak
Świeżak
Witam dwa tygodnie temu gralem na xboxie w black ops.Xbox stal a ja go polozylem,xbox zrobil bzzz i porysowal plyte.Na nastepny dzien pojechalem do wyporzyczalni i oddalem do regeneracji.Po tygodniu plyta wrocila do mnie.
Dzialala normalnie wszystko bylo ok.Ale kiedy dzisiaj gralem nagle wyskoczyl komunikat ze plyta jest zanieczyszczona i zebym przetarl ja miekka sciereczka.Zrobilem to ale w black ops wiekszosc dzwiekow opozniona o jakies 2 sekundy,wszystko sie dlugo wczytuje,muzyczka sie zacina i wlacza od nowa i czasami cala gra sie zawiesza,plyta jest zpowrotem cala porysowana.Co mam zrobic?Zlozyc reklamacje?Znowu oddac plyte do regeneracji?PLEASE HELP ME!

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Na napędzie podczas kupna jest naklejka która zabrania poruszania xboxem który ma w sobie płytę.

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Nie xbox zniszczył ci płytę a ty sobie ją zniszczyłeś.
Zainstaluj na dysku, jak to nic nie da to kup nową ...

sacha96

Świeżak
Świeżak
Spoko za pierwszym razem gdy przestawilem xboxa to byla moja wina ale po regeneracji xboxa nie ruszalem ale znowu porysowal plyte

Xbox nie tylko porysowal mi black ops.Np.lego indiana jones,modern warfare 2... I te 2 porysowane gry to napewno nie moja wina,bo nikt nie ruszal xboxa kiedy gralem w mw2 i lego indiana jones

//Edytuj posty - Dymek

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wystarczy ze raz obrociles konsole i wtedy mechanizm sie rozregulowal i plyty rysuje. Wina ewidentnie Twoja. Ale spokojnie - zadzwon do MS i wyslij konsole na gwarancje a jako przyczyne powiedz ze rysuje plyty. Tylko nie mow ze nie kiedys zaglowales.

Do góry