xbox 360 slim zniszczyl mi plyte

sacha96

Świeżak
Świeżak
Witam dwa tygodnie temu gralem na xboxie w black ops.Xbox stal a ja go polozylem,xbox zrobil bzzz i porysowal plyte.Na nastepny dzien pojechalem do wyporzyczalni i oddalem do regeneracji.Po tygodniu plyta wrocila do mnie.
Dzialala normalnie wszystko bylo ok.Ale kiedy dzisiaj gralem nagle wyskoczyl komunikat ze plyta jest zanieczyszczona i zebym przetarl ja miekka sciereczka.Zrobilem to ale w black ops wiekszosc dzwiekow opozniona o jakies 2 sekundy,wszystko sie dlugo wczytuje,muzyczka sie zacina i wlacza od nowa i czasami cala gra sie zawiesza,plyta jest zpowrotem cala porysowana.Co mam zrobic?Zlozyc reklamacje?Znowu oddac plyte do regeneracji?PLEASE HELP ME!
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
Nie, po prostu kup dysk, zainstaluj grę na dysku i nie graj z płyty. Xbox 360 SLIM tak jak poprzedniczki niszczy płyty i na to nic nie poradzisz :)
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Gwarancja nie działa raczej w takim wypadku, ponieważ płytka jest porysowana z twojej winy. Nigdy nie zmieniaj pozycji konsoli z płytą w środku.
 

siwy1400

Użytkownik
Użytkownik
A czy w papierach od klocka jest cos to tym, że nie można zmieniac pozycji w trakcie grania? Pytam z ciekawości.
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
W instrukcji obsługi od Slima jest taki zapis "Chcąc zmienić ustawienie konsoli, należy upewnić się, że jest wyłączona, a na tacy nie ma dysku." - czyli moim zdaniem dosyć jasno ;)
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Na napędzie podczas kupna jest naklejka która zabrania poruszania xboxem który ma w sobie płytę.
 

bgszef

Banned
A czy w papierach od klocka jest cos to tym, że nie można zmieniac pozycji w trakcie grania? Pytam z ciekawości.
A w instrukcji toalety masz napisane, zeby nie **** na klape? Przeciez to logiczne...
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Nie xbox zniszczył ci płytę a ty sobie ją zniszczyłeś.
Zainstaluj na dysku, jak to nic nie da to kup nową ...
 

Buki

Użytkownik
Użytkownik
szkoda słów
 

sacha96

Świeżak
Świeżak
Spoko za pierwszym razem gdy przestawilem xboxa to byla moja wina ale po regeneracji xboxa nie ruszalem ale znowu porysowal plyte

Xbox nie tylko porysowal mi black ops.Np.lego indiana jones,modern warfare 2... I te 2 porysowane gry to napewno nie moja wina,bo nikt nie ruszal xboxa kiedy gralem w mw2 i lego indiana jones

//Edytuj posty - Dymek
 
moze masz pod dziwnym lekkim katem ustawiona konsole i Ci rysuje, najlepsze rozwiazanie to kupic pena, dysk
 

Exe222

Użytkownik
Użytkownik
do Microsoftu miej pretensję a nie do nas :D
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wystarczy ze raz obrociles konsole i wtedy mechanizm sie rozregulowal i plyty rysuje. Wina ewidentnie Twoja. Ale spokojnie - zadzwon do MS i wyslij konsole na gwarancje a jako przyczyne powiedz ze rysuje plyty. Tylko nie mow ze nie kiedys zaglowales.
 

Do góry Bottom