Xbox 360 ustawienia rozdzielczości

xManyx

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam taki problem , nie udolnie zmieniłem rozdzielczość w moim xboxie na nie obsługiwaną w moim telewizorze :upset: i teraz nie mogę sobie poradzić aby przywrócić wcześniejsze ustawienia .
Próbowałem na początku trzymać przycisk Y + RT lecz nic to nie dawało tylko na xboxie pokręciły się diody obok przycisku do włączania konsoli ale obrazu jak nie było tak nie ma " nieobsługiwana rozdzielczość "
Jest jakiś inny sposób na przywrócenie rozdzielczości ? A może coś robię źle ?

Konsola jest z 2006 roku i wcześniej chodziła bez zastrzeżeń ...
 

bartos

Użytkownik
Użytkownik
trzymasz odopwiednio długo triggera i y ?
http://www.youtube.com/watch?v=0OnhdbrEZhY

jesli nie bangla to podlącz klocka do innego tv lub monitora i zmien rzdzielczosc
 

xManyx

Świeżak
Świeżak
Myślę ,żę wystarczająco długo ( jakieś 10 minut nawet ... ) ale xbox nic sobię z tego nie robi , na początku w ogóle wyskakuję jakby wcale nie wykrywało klocka( brak sygnału ) ale gdy odepnę kabel i podłącze go od nowa to wyskakuję zła rozdzielczość
Sądzicie ,że jak dokupię kabel vga i podepnę pod monitor to da radę to jakoś zmienić ?
Dodam ,że padem normalnie mogę wysuwać tackę ,wyłączyć x'a na czuja itp więc chyba jest sprawny
 

geohound

Użytkownik
Użytkownik
A w ogóle coś widzisz, czy czarny ekran? Jak wyginasz gałę to słyszysz ruszające się menu? Jak tak, to ktoś tu radził ile razy dać w lewo i potem dół, żeby dojechać do menu obrazu i zmienić na Auto.
 

xManyx

Świeżak
Świeżak
Tak widzę " brak sygnału " :) ale dźwięk normalnie jest i poruszam się po menu lecz na ślepo nic nie mogę zrobić
Zauważyłem też ,że w moim samsungu nie ma dźwięku jak podpinam przez takie coś dorzucone do tv aby podpinać kabel AV więc myślę ,że albo ta przepinka jest popsuta albo kabel od xboxa
Próbowałem też na drugim padzie zresetować ustawienia rozdzielczości i konsola się zrestartowała lecz nie mogę zobaczyć czy działa obraz gdyż mam dwa telewizory jeden jak wyżej opisałem a drugi taki stary co jest wejście video takie stare jak kiedyś myszki do komputera
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Na ślepo możesz spróbować jak ktoś wyżej pisał. W razie czego podaje Ci wskazówki :) 11x w prawo i "A", póżniej 5x "A" i po kłopocie. Pisałem to nie mając podłączonego xklocka do live'a więc w razie czego też odłącz od neta, żeby się nie różniła ilość kafelków w dashu.

A i należy wziąc pod uwagę logowanie do profilu, chyba że nie chcesz to 5 sek. po uruchomieniu konsoli nacisnij "B"
 

xManyx

Świeżak
Świeżak
Próbowałem na ślepo , z różnymi kablami , różne tv i nadal jest tryb niedostępny albo brak sygnału ( przy braku sygnału jest dźwięk ) i nie wiem co mam robić ... Jeszcze wczoraj było okej a teraz lipa .
Czy to oznacza ,że klocek nadaje się tylko jako ozdoba ? Bardzo się tego obawiam . Może jakoś go rozkręcić i coś w środku posprawdzać ? Ale co ? Bardzo bym prosił o szybką pomoc !
 

Do góry Bottom