xbox 360 xenon

Border

Użytkownik
Użytkownik
Siema, mam xboxa xenona i tak sie pytam ile by mi wytrzymal grania non stop? Maximum to gralem 2.5h i byl no taki cieply :p jak myslicie ile pociagnie? Stoi w przewiewnym miejscu nie jest zastawiony z zadnej strony
 

Tofu212

Banned
to tak jakbyś miał 100lat i nie wiedział czy kolejny dzień dożyjesz ,się rodd może zrobić w każdej chwili
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to tak jakbyś miał 100lat i nie wiedział czy kolejny dzień dożyjesz ,się rodd może zrobić w każdej chwili
trafnie ujęte :smile:
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
ee tam pieprzycie :D jakos juz rok mi dziala odkad go kupilem :p
 

szymkoacm

Świeżak
Świeżak
Mój Falcon dobija już do trzeciego roku życia a dość dużo na nim gram, czasami mam taki okres że codziennie po 1-3 godz. Działa bezawaryjnie :chuncky:
 

Tofu212

Banned
pograj więcej w gry co naprawde wyciągają z xa max grafe:) tak przez 8h przez 7dni w tyg
 

Młody Raperek

Użytkownik
Użytkownik
hahaha no Tofu212 to by go raczej zabiło .
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Czemu miało by zabić temperaturę cały czas miałby na jednakowym pułapie....
 

majster323

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. Zimne luty powoduje rozszerzalność temperaturowa i naprężenia powstające podczas rozgrzewania i schładzania konsoli. Jeśli schładzamy i rozgrzewamy w miarę wolno, bądź utrzymujemy stałą temperaturę to powstanie zimnych lutów jest minimalizowane.
 

Tofu212

Banned
czyli przed wyłączeniem xa do dasha i niech pochodzi z 30min i się w miare wystudzi.
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Też mam xenona od 2007 roku. Co prawda zaliczył już naprawę gwarancyjną. Przed naprawą był używany sporo rzadziej. Od około 2 lat, od naprawy praktycznie używany codziennie (garam ja lub córka). Średnio 2-3 godziny. W weekendy 5-6 godzin non stop. Działa aż miło. Graj i nie myśl o złych rzeczach.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mój tak samo. Stary xenonik, bez HDMI. Raz był w naprawie ( wymieniany napęd + wsadzili lepsze chłodzenie ).
Działa po dziś dzień. Bywa, że gram po 9h bez przerwy: zawieszał się tylko przy BF3, ale to był błąd gry.
Spisuje się elegancko. Jak sie przepali, kupie Jaspera V2.


Border - graj i się o nic nie martw! ; )
 

paldi

Świeżak
Świeżak
Wymiana pasty pomaga do tego oklejamy radiatory taśmą aluminiwą doklejamy do tunelu i musi działać .....
u mnie culerki jak na 50% caly czas jaszcze mak niebylo...
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
czyli przed wyłączeniem xa do dasha i niech pochodzi z 30min i się w miare wystudzi.
Tylko że w dashu często jest tak że temperatury takie jak po graniu są :F
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
w dashu temp są niższe bo GPU nie ma stresu ;-)
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Xenon z 03.06, raz miałem problemy z ramem (0020) ale nowe gumki załatwiły sprawe (po rozebraniu, były odklejone).
Mafia 2 na jednej sesji, L.A Noire skończone w 3dni ;)

W dashu będzie "chłodniej" bo nie ma właśnie obciążenia. Odpal na PC, a potem np. Crysisa i zobaczysz różnice.
Konsola służy do grania. Grasz ile chcesz, kiedy chcesz. Nie przejmuj się resztą.

Pozwole zadać sobie pytanie tutaj, skoro to x360 xenon.
Czy Xenon był w innych opcjach niż CORE ?
 

alladyn1204

Użytkownik
Użytkownik
Tak był xenon w innych opcjach. Premium;)
 

alladyn1204

Użytkownik
Użytkownik
Xenona można używać jako grzejnika nic innego.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja mam Xenona, dwa miechy temu pojawił mi się błąd 0020 to zmieniłem pastę na AS5, wygrzałem suszarka i chodzi jak nowy. Radiator CPU jest na śrubach a GPU na oryginalnym X. Chodzi ciszej niż przed usterką :)
 

Tofu212

Banned
suszarka ci da chwilowy efekt pogorszym tym i spalisz gpu,i ci już nie pomoże reballa trzeba zrobić jak chcesz nie zmieniać konsoli ale to problem z lutami pod gpu worek bez dna już rrodzik będzie wracał
 

Do góry Bottom