XBOX 360 z ANGLI

goral2000

Świeżak
Świeżak
witam mam nastepujacy problem zamierzam kupic xbox"a 360 w angli ... i moje pytanie brzmi : czy polskie gry bedą chodzic na konsoli z angli , czy nie bedzie problemow z napieciem itd czy podlacze konsole bez problemu do polskiego TV... i jeszcze jedno pytanie : czy konsole z angli moge normalnie przerobic flashem ????? z góry thx
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Na wszystkie pytania tak ;)
 

felo

Świeżak
Świeżak
a za ile tą konsole masz okazje kupić ??
 

Misieq8

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiada konsole z angli i wszystkie gry chodza i zadnych problemow nie ma przez to ze z angli.
 

swintuch_elegantuch

Użytkownik
Użytkownik
a za ile tą konsole masz okazje kupić ??
ja pamietam kupywałem swoja jakis rok temu za 99 funtów nówke z gamestation co prawda arcade ale jest hehe a niedawno znajmoy kupił za 300 zeta jak dobrze pamietam tez nówke
 

goral2000

Świeżak
Świeżak
nie wiem gdzie wy kupiujecie te nowe xbox 360 za mniej niz 100 funtow jestem w nottingham i za kazdego nowego elite trzeba zaplacic przynajmniej 190 funtow na ARCADE raczej nie patrze... mowicie ze z angielskim xbox 360 bedzie ok w polsce bo wszyscy macie 360 z angli czy przypuszczacie ?
pytam bo w tą sobote chce sobie sprawic konsole i chce zeby po powrocie do pol chodzila i nie bylo z nia zadnych problemow z gory dzieki
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Na 100% będzie dobrze. Konsole z UK mają ten sam system co w PL (PAL - Europejski). Potrzebna będzie tylko przejściówka na wtyczkę polską... W środku niczym się nie różnią to jaki ma być problem ;)

P.S. ja mam Elite z UK i działa wszystko jak należy
 

matzas

Świeżak
Świeżak
Również posiadam elita z UK i tak jak przedmówca dokupiłem tylko przejścióweczke za jedyne 1.99zł... a no i kupiłem w www.game.co.uk za 199 funciaków z modern warefare 2 i forza 3...:) myśle że się opłaca.
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
Również posiadam elita z UK i tak jak przedmówca dokupiłem tylko przejścióweczke za jedyne 1.99zł... a no i kupiłem w www.game.co.uk za 199 funciaków z modern warefare 2 i forza 3...:) myśle że się opłaca.
Kupiłeś wysyłkowo?? Tzn przez internet?? Jak z przelewami itp??
 

goral2000

Świeżak
Świeżak
ixtreme 1.6 - co sadzicie o tym słyszalem ze nie wszystkie gry chodza po przerobieniu tą wersją... dzieki za szybką odpowiedz jutro juz kupuje :):):):)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No gry z wave4 będziesz musiał patchować albo używać activate.iso... no i jak chcesz grać przez neta to przeróbka = niemal pewny ban
 

goral2000

Świeżak
Świeżak
to pablooo myslisz ze lepiej miec wersje starszą czy tą bo na tym to juz wogole sie nie znam ... i jeszcze tak dla pewnosci pytanie NIE DA SIE SPRAWDZIC jaki naped jest w konsoli bez otwierania konsoli ???
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
W sensie jaką starszą wersję? Chcesz przerobioną konsolę czy nie? iXtreme to jest przeróbka i o to chodzi... dla liteonów iX 1.61 jeszcze nie ma, więc albo kup nieprzerobioną albo kup z iX 1.6 i używaj activate.iso aż nie wyjdzie iX LT
 

marcin_87

Banned
Użytkownik
wszystko jest ok sam posiadam angielska konsole i niczym sie nie rozni od tych sprzedawanych w polsce ( jedyny wyjatek to wtyczka zasilania :D) takze smialo kupuj. Z gwarancja tez nie ma problemu bo jest ogolno-krajowa
 

goral2000

Świeżak
Świeżak
no wiec tak do poki jestem w angli moge dawac za uzywane gry 50 zł = okolo 10-12 funtow bardzo tanio ... ale kiedy zjade do polski bede chcial go przerobic ... w sumie troche wyprzedzilem pytanie jak kupie to bede sie wypytywal o przerobke ....yooo
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
1)Jak jest z kupowaniem na takich stronach jak game.co.uk?? Jak z płaceniem? Można za pobraniem?? Czy przelewem czy jak??

2)Co sądzicie o zestawie : Xbox 360 Arcade Console with Pure, Lego Batman and Controller - Xbox 360 - GAME.co.uk
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
Cześć wszystkim, jak z gwarancja zagranicznych konsol? czy naprawiają je w polskim oddziale m$ czy trzeba wysyłać za granice i płacić za wysyłkę?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Gwarancja jest bezproblemowa na wszystkie konsole w EU.
Wszystkie konsole na gwarancji są wysyłane do serwisu w Czechach lub w Niemczech
Za przesyłkę nic nie płacisz: dzwonisz do M$ => przyjeżdża kuriera => zabiera do któregoś z wyżej wymienionych serwisów => kurier Ci przywozi naprawioną
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
aha, czyli ich nie interesuje gdzie zakupiłem konsole?

Jeszcze Was zapytam co to znaczy preowned? Nigdzie nie ma w tłumaczeniu

i czy ktoś orientuję się lub potrafi znaleźć na stronie http://www.game.co.uk ile kosztuje przesyłka do Polski? bo to że wysyłają to znalazłem :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Pre-owned = używany
 

Do góry Bottom