Xbox 360 zasilacz!

samek123

Banned
Witam kupiłem mojego upragnionego klocka za 620 przerobionego z gwarancja.Wszystko ładnie tylko zasilacz nie pasuje do konsoli na górze wtyku od zasilacza jest plastik a w gniazdku przez nie go nie da się włożyc odciąć ten plastik?Zasilacz 150W.A i pytanie czy jest możliwe że nie ma 2 usb z przodu xboxa?jest tam dziura i psize plomba gwarancyjna...Xbox to Jasper.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
USB muszą być, dwa są pod dolną klapką. Ściągnij faceplate i dokładnie się przyjrzyj.

Którą wtyczkę masz? http://imageshack.us/photo/my-images/122/identifying7629284od4.jpg/

Ps. Zdjęcia by coś bardziej pomogły. ;)
 

samek123

Banned
Wgl ten zasilacz ma przejsciówkę z uk
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
To odłącz tą przejściówkę. Chcesz pomocy a nie współpracujesz, jaką masz wtyczkę?
 

samek123

Banned
Zrobie zdjeci poczekaj chwile
 

samek123

Banned
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Wtyczkę mam taką samą, wydaje mi się że nie masz jaspera. Masz albo opusa albo falcona.

Nie wiem czy można to przeciąć ten plastik. Zobaczymy co inni powiedzą.

Ps. ja takich plomb na usb nie mam, i nie są to plomby Microsoftu.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie widać dokładnie ze zdjęcia co blokuje włożenie wtyczki. Jeżeli jest tak jak piszesz że górna część gniazda blokuje to masz płyte falcon i ten zasilacz nie będzie do niej pasował (jak odetniesz ten plastik to będziesz miał błąd 0001)
 

samek123

Banned
Dziwne troche bo konsola ma wejście hdmi...
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dziwne troche bo konsola ma wejście hdmi...
hdmi mają zephyry, falcony, jaspery i slimy
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
Od kogo ty tą konsole kupiłeś ?
Zaklejone porty usb to albo dla jaj albo konsola jest mocno kombinowana.
na pierwszym zdjęciu nic nie widać.
 

samek123

Banned
Dzwonie tam ***** dali mi jakiegos optusa a za 620 zł pisało że jasper.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
nie widać dokładnie ze zdjęcia co blokuje włożenie wtyczki. Jeżeli jest tak jak piszesz że górna część gniazda blokuje to masz płyte falcon i ten zasilacz nie będzie do niej pasował (jak odetniesz ten plastik to będziesz miał błąd 0001)
Przyzoomowałem zdjęcie i trochę rozjaśniłem, i widać tam wejśćie falconowskie.
 

samek123

Banned
Dzwonie zaraz wam zdam relacje...
 

samek123

Banned
...

Koles mowi że mam przełamac bolec a konsola to jasper tylko ze on przerbiał...
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzwonie tam ***** dali mi jakiegos optusa a za 620 zł pisało że falcon cwele jedna KUR... profesjonalisci
Nawet gdyby był to falkon to powinieneś dostać zasilacz 175 W bo 150 W nie pociągnie podzespołów z tej płyty głownej
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik

adwert

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku jeśli kupiłeś to przez internet, od sklepu i nie minęło 10 dni to to natychmiast zwracaj.
PO takich tekstach jestem pewny za pod nalepkami nie ma portów USB.
KOLEŚ CI GÓWNO SPRZEDAŁ!
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Koles mowi że mam przełamac bolec a konsola to jasper tylko ze on przerbiał...
Ne przełamuj bo zasilacz szlak trafi albo w ogóle ci konsola się nie uruchomi!!!
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku jeśli kupiłeś to przez internet, od sklepu i nie minęło 10 dni to to natychmiast zwracaj.
PO takich tekstach jestem pewny za pod nalepkami nie ma portów USB.
KOLEŚ CI GÓWNO SPRZEDAŁ!
Najlepiej zrób to co zacytowałem. Jak sklep do oddawaj natychmiast. Trochę drogi ten xbox kupiłeś, za 650 i jeszcze bez portów USB, i jeszcze sprzedawca każe Ci coś wyłamywać.
 

Do góry Bottom