xbox 360

gestach

Świeżak
Świeżak
Witam,
Posiadam xboxa 360 z rgh. Czy da się zdjąć tą przeróbkę z konsoli i jakie by to były koszty ? Dostałem konsolę od kolegi. Zależy mi na pograniu przez internet.
Bardzo proszę o info
 

\/ONEKEY\/

Świeżak
Świeżak
Mozna. Najprościej jak masz ori kopie NAND'u, wtedy wgrac, wylutowac glitcher i najlepiej sformatowac pamięc ( żeby nie pozostawały resztki po rgh )
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
jak dla mnie nieopłacalna zabawa
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kup drugą czystą konsole, do 200zł znajdziesz nawet zestaw cały. Jeżeli twoja konsola ma bana to przywrócenie jej do oryginału będzie stratą kasy.
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zależy mi na pograniu przez internet.
Z kim? W ogromnej większości gry są martwe wkrótce po premierze, już miesiąc po nie ma z kim grać, dotyczy to gier z ocenami 7/10 8/10 na metacritic.

W ostatnich latach porobiłem część achievements grając sam ze sobą (w tym co-op). Ogólnie znalezienie chętnych do gry graniczy z cudem. Jedynie najpopularniejsze strzelanki mogą żyć długo (bo im mniej ludzi tym mniej ludzi, do śmierci, a gdy ludzie są to się to jakoś trzyma), ale też ludzie przechodzą na nowsze wersje i gry umierają niemal natychmiast.

Ponadto musisz opłacać Golda co jest bardzo drogie (nie to co dla mnie Game Pass za tyle samo). Tak więc ta "przyjemność" może być bardzo droga i skończyć się klapą (o ile nie grasz w Call of Duty).
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Granie w 2021 roku w multi na xbox 360 bezcenne...
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Granie w 2021 roku w multi na xbox 360 bezcenne...
Hey. Gram nadal na X360 w multi w Calle i Gearsy. Problemów nie ma żeby znaleźć chętnych. Jak dawają za 4zł promkę, to czasami sobie pyknę Calla Ghost lub Gearsy 3 Horde.
 

Do góry Bottom